Przebudowa i remont budynku przy ul. 11 Listopada 23 w Kłobucku, na nieruchomości oznaczonej jako działka nr 1060/48, obręb Zagórze
Powiat Kłobucki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00114817
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00114817/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-15 08:26
- Lokalizacja
- Kłobuck, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ed0a7255-d8bf-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5742056518
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00114817 z dnia 2021-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont budynku przy ul. 11 Listopada 23 w Kłobucku, na nieruchomości oznaczonej jako działka nr 1060/48, obręb Zagórze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kłobucki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 152180754
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek im. Jana Pawła II 13
1.5.2.) Miejscowość: Kłobuck
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@klobuck.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiatklobucki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.klobuck.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i remont budynku przy ul. 11 Listopada 23 w Kłobucku, na nieruchomości oznaczonej jako działka nr 1060/48, obręb Zagórze2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed0a7255-d8bf-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00114817
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003062/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Dostosowanie budynku w celu prowadzenia 2 odrębnych placówek opiekuńczo – wychowawczych.
1.1.9 Modernizacja dachu na budynku Domu Dziecka w Kłobucku.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00098096/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.272.1.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane na zadaniu inwestycyjnym pn.: „Przebudowa i remont budynku przy ul. 11 Listopada 23 w Kłobucku, na nieruchomości oznaczonej jako działka nr 1060/48, obręb Zagórze”.
4.2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
a) przebudowę i remont budynku w zakresie:
-robót budowlanych związanych z wydzieleniem i ustanowieniem
w budynku, poprzez jego pionowy podział, dwóch odrębnych lokali mieszkalnych (L1, L2), posiadających osobne wejścia z zewnątrz,
-wykonania remontów we wskazanych w dokumentacji pomieszczeniach,
-przebudowy głównego wyłącznika prądu,
-wykonania instalacji oświetlenia ewakuacyjnego oraz klap oddymiających (w ilości 2 szt.) oraz systemu alarmu pożarowego,
- przebudowy/wymiany instalacji wod.-kan.
b) wymiany i uzupełnienia nawierzchni asfaltowej w celu realizacji drogi przeciw pożarowej.
c) przeprowadzenia remontu pokrycia dachowego na obiekcie.
Charakterystyczne parametry techniczne obiektu budowlanego:
- liczba kondygnacji nadziemnych – 3,
- liczba kondygnacji podziemnych – 1,
- kubatura – 5 930,12 m3,
- powierzchnia zabudowy - 431,78m2,
- powierzchnia użytkowa – 1 599,66 m2.
4.3. Lokalizacja inwestycji: Kłobuck ul. 11 Listopada 23, działka nr 1060/48.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przyczyną unieważnienia przedmiotowego postępowania jest fakt, iż w ww. postępowaniu do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 14.07.2021 r. do godz. 10:00 nie została złożona żadna oferta.Zaszła zatem przesłanka do unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
| 2021-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |