Wykonanie robót budowlanych w zakresie wymiany podstawowego oświetlenia świetlówkowego na oświetlenie ledowe w budynku WBBiB przy ul. Gronostajowej 7 w Krakowie

UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00114844
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00114844/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-15 08:40
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-11226897-d00a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
6750002236
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne elektryczneUrządzenia oświetleniowe i lampy elektryczneLampy i oprawy oświetlenioweRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalacje zasilania elektrycznegoInstalacje niskiego napięcia

Wykonawcy

1 przyznane

JAN NIZIOŁEKKraków, PL · lot 0
273 321,63 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00114844 z dnia 2021-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w zakresie wymiany podstawowego oświetlenia świetlówkowego na oświetlenie ledowe w budynku WBBiB przy ul. Gronostajowej 7 w Krakowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych UJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001270

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gołębia 24

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-007

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: 12 663 39 32

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: magdalena.rupniewska@uj.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uj.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.przetargi.uj.edu.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych w zakresie wymiany podstawowego oświetlenia świetlówkowego na oświetlenie ledowe w budynku WBBiB przy ul. Gronostajowej 7 w Krakowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-11226897-d00a-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00114844

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00087401/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Niniejsze postępowanie dotyczy umowy podstawowej nr 80.272.286.2020 r., zawartej w dniu 21.12.2020 r. Przedmiotem umowy była realizacja robót budowlanych dotyczących wymiany podstawowego oświetlenia świetlówkowego na oświetlenie ledowe w budynku Zespołu Dydaktyczno Bibliotecznego i Wejścia Głównego (ZDBIWG) oraz Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ (WBBiB), zlokalizowanych przy ul. Gronostajowej 7 w Krakowie. Zarówno w ogłoszeniu o zamówieniu, jak i w SIWZ Zamawiający przewidział możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP, poprzez powtórzenie wykonania prac montażowych w budynku WBBiB w pomieszczeniach wskazanych przez użytkownika na etapie realizacji zamówienia.
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie wymiany podstawowego oświetlenia świetlówkowego na oświetlenie ledowe w budynku WBBiB przy ul. Gronostajowej 7 w Krakowie.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: 80.272.286.2020

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 80.272.120.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 222212,71 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Realizacja robót budowlanych dotyczących wymiany podstawowego oświetlenia świetlówkowego na oświetlenie ledowe w budynku Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ (WBBiB), zlokalizowanego przy
ul. Gronostajowej 7 w Krakowie. Zamawiający informuje, iż załączona dokumentacja jest częścią większego zakresu projektu a załączone rysunki stanowią podstawę do sporządzenia wyceny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 273321,63 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 273321,63 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 273321,63 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jan Niziołek Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Montażowe „ELEKTRO-NAFT”

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 944-112-05-54

7.3.3) Ulica: ul. Forteczna 11

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-437

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 273321,63 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 140 dni

2021-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane