REMONT SCENY GŁÓWNEJ WRAZ Z ORKIESTRONEM OPERY LEŚNEJ W SOPOCIE ORAZ ROZBIÓRKA CZĘŚCI NAZIEMNEJ ISTNIEJĄCEGO MURU OPOROWEGO I SCHODÓW TERENOWYCH WRAZ Z BUDOWĄ NOWEGO MURU OPOROWEGO
Bałtycka Agencja Artystyczna BART
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00197951
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00197951/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-04-18 10:25
- Lokalizacja
- Sopot, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0fe9a610-e23a-4f93-889d-67301fca1beb
- Identyfikator
- 5850001158
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00197951 z dnia 2025-04-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT SCENY GŁÓWNEJ WRAZ Z ORKIESTRONEM OPERY LEŚNEJ W SOPOCIE ORAZ ROZBIÓRKA CZĘŚCI NAZIEMNEJ ISTNIEJĄCEGO MURU OPOROWEGO I SCHODÓW TERENOWYCH WRAZ Z BUDOWĄ NOWEGO MURU OPOROWEGO
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Bałtycka Agencja Artystyczna BART
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000279137
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Moniuszki, 12
1.5.2.) Miejscowość: Sopot
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-829
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@bart.sopot.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bart.sopot.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0fe9a610-e23a-4f93-889d-67301fca1beb1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
jednostka kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
artystyczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
REMONT SCENY GŁÓWNEJ WRAZ Z ORKIESTRONEM OPERY LEŚNEJ W SOPOCIE ORAZ ROZBIÓRKA CZĘŚCI NAZIEMNEJ ISTNIEJĄCEGO MURU OPOROWEGO I SCHODÓW TERENOWYCH WRAZ Z BUDOWĄ NOWEGO MURU OPOROWEGO2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0fe9a610-e23a-4f93-889d-67301fca1beb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00197951
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00073320/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont sceny głownej wraz z orkiestronem Opery Leśnej w Sopocie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00166712
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.2.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Remont sceny głównej i orkiestrionu Opery Leśnej w Sopocie oraz rozbiórką części naziemnej istniejącego muru oporowego i schodów terenowych wraz z budową nowego muru oporowego w Sopocie, ulica Stanisława Moniuszki 12 81-829. Remont należy przeprowadzić zgodnie z pozwoleniem Konserwatora Zabytków Miasta Sopotu i pozwoleniem na budowę . szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia umieszczono w załączniku nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212300-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy artystycznych i kulturalnych obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie składania ofert nie złożono ofert| 2025-04-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |