Przebudowa istniejącego targowiska w Ścinawie

GMINA ŚCINAWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00114918
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00114918/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-15 09:15
Lokalizacja
Ścinawa, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-01f1991c-a67f-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
6922261396
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty na placu budowyRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00114918 z dnia 2021-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa istniejącego targowiska w Ścinawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŚCINAWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647564

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 17

1.5.2.) Miejscowość: Ścinawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-330

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48767400200

1.5.8.) Numer faksu: +48767400201

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@scinawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.scinawa.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://scinawa.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa istniejącego targowiska w Ścinawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01f1991c-a67f-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00114918

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010763/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa istniejącego targowiska w Ścinawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt pn.: „Przebudowa istniejącego targowiska w Ścinawie” współfinansowany jest z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00042353/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.3.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4686410,13 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie istniejącego targowiska w Ścinawie, zgodnie z dokumentacją opracowaną przez firmę JS Architekci, ul. Benedyktyńska 15/23-25, 53-350 Wrocław wraz ze zmianami.
2) Inwestycja obejmuje:
a) przebudowę i powiększenie terenu istniejącego targowiska,
b) wykonanie tymczasowych zadaszonych miejsc targowych wraz z utwardzeniem i infrastrukturą towarzyszącą,
c) wykonanie kontenera modułowego, tymczasowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą,
d) wykonanie miejsc targowych utwardzonych niezadaszonych dla sprzedaży z samochodów,
e) wykonanie toalety zewnętrznej dwustanowiskowej modułowej, tymczasowej,
f) wykonanie miejsc postojowych naziemnych wraz z obsługą komunikacyjną dla inwestycji,
g) wykonanie ogrodzenia terenu wraz z bramami wjazdowymi i furtkami,
h) wykonanie miejsca do gromadzenie odpadów stałych,
i) zaopatrzenie targowiska w niezbędną infrastrukturę techniczną zasilanie inwestycji w przyłącze wody, kanalizacji sanitarnej i odwodnienie terenu,
j) zagospodarowanie terenu i skomunikowanie go z otaczającym terenem,
k) wycinka roślin wraz z nasadzeniami zastępczymi,
l) uzyskanie pozwolenia Dolnośląskiego Konserwatora Zabytków na prowadzenie badań archeologicznych i przeprowadzenie tych badań.
3) Adres inwestycji: ul. Władysława Jagiełły, działka nr 364, 365, 366, 378/4 Ścinawa miasto, obręb 2, nr ewidencyjny 002, jednostka ewidencyjna 021104_4 Ścinawa.
4) W przedmiocie zamówienia należy uwzględnić zmiany wskazane w części III SWZ- Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 1668448,00 zł brutto. Cena najkorzystniejszej oferty przewyższyła kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia oraz nie może zwiększyć tej kwoty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3063203,87 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3063203,87 PLN

2021-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane