,,Budowa budynku dla hipopotamów z wybiegiem zewnętrznym oraz basenem, a także z zagospodarowaniem terenu, instalacjami wraz z rozbiórką dotychczasowych: budynku, basenu, muru oporowego i instalacji”
Fundacja Miejski Park i Ogród Zoologiczny w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00115115
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00115115/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-15 10:28
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-16dc3f68-a361-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6770052355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00115115 z dnia 2021-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,,Budowa budynku dla hipopotamów z wybiegiem zewnętrznym oraz basenem, a także z zagospodarowaniem terenu, instalacjami wraz z rozbiórką dotychczasowych: budynku, basenu, muru oporowego i instalacji”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Fundacja Miejski Park i Ogród Zoologiczny w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350029679
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kasy Oszczędności Miasta Krakowa 14
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-232
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: +48124252552
1.5.8.) Numer faksu: +48124252552 w.27
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zoo-krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zoo-krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.zoo-krakow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Fundacja
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
prowadzenie ogrodu zoologicznego, edukacja, zarządzanie lasem komunalnym
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
,,Budowa budynku dla hipopotamów z wybiegiem zewnętrznym oraz basenem, a także z zagospodarowaniem terenu, instalacjami wraz z rozbiórką dotychczasowych: budynku, basenu, muru oporowego i instalacji”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16dc3f68-a361-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00115115
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BR-271-5/2021 (361)
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2576751,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku inwentarskiego przeznaczonego na pobyt hipopotamów karłowatych z basenem zlokalizowanym na wybiegu zewnętrznym z dojściami i dojazdem oraz ukształtowaniem i zagospodarowaniem terenu
na dz. Nr 4/2 obr. 18 Kraków Krowodrza.
2. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi wykonanie następujących elementów:
2.1. rozbiórka istniejącego budynku inwentarskiego dla hipopotamów wraz z wybiegami zewnętrznymi i murem oporowym,
2.2. rozbiórka fragmentów istniejących instalacji wewnętrznych w terenie kolidujących z inwestycją,
2.3. budowa budynku inwentarskiego na pobyt hipopotamów karłowatych z wybiegami zewnętrznymi,
2.4. budowa basenu zewnętrznego na wybiegu zewnętrznym,
2.5. budowa i przebudowa dojść do budynku,
2.6. wykonanie niezbędnej niwelacji terenu wraz z ukształtowaniem terenu projektowanego wokół budynku,
2.7. budowa instalacji wewnętrznych na terenie inwestycji:
2.7.1. kanalizacji sanitarnej,
2.7.2. kanalizacji opadowej,
2.7.3. kanalizacji ogólnospławnej,
2.7.4. instalacji wodociągowej (zasilania budynku, zasilania hydrantu DN80, zasilania basenu zewnętrznego),
2.7.5. hydrant DN 80 na instalacji wodociągowej,
2.7.6. instalacji elektroenergetycznej NN zasilania budynku,
2.7.7. instalacji elektrycznej oświetleniowej terenu,
2.7.8. instalacji teletechnicznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45212130-6 - Roboty budowlane w zakresie parków rozrywki
45212212-5 - Roboty budowlane w zakresie basenów pływackich
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena ocenionej najwyżej oferty wynosi: 3.429.582,16 PLN. Cena oferty ocenionej najwyżej przewyższa kwotę brutto: 3.169.403,85 złotych, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3169403,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3998666,88 PLN
| 2021-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |