BUDOWA WOLNOSTOJĄCEGO BUDYNKU NA POTRZEBY ŚRODOWISKOWEGO DOMU SAMOPOMOCY WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ I ZAGOSPODAROWANIEM TERENU

POWIAT SEJNEŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00116733
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00116733/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-16 08:17
Lokalizacja
Sejny, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-825b4d3e-ccf4-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8442139638
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągówBetonowanieZbrojenieRoboty muroweRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie windRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaInstalowanie centralnego ogrzewania

Wykonawcy

1 przyznane

MARIUSZ KOSIŃSKIBiałystyok, PL · lot 0
2 567 799,66 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00116733 z dnia 2021-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA WOLNOSTOJĄCEGO BUDYNKU NA POTRZEBY ŚRODOWISKOWEGO DOMU SAMOPOMOCY WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ I ZAGOSPODAROWANIEM TERENU

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT SEJNEŃSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671047

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 1

1.5.2.) Miejscowość: Sejny

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-500

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 875173922

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@powiat.sejny.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.powiat.sejny.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiat-sejny.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BUDOWA WOLNOSTOJĄCEGO BUDYNKU NA POTRZEBY ŚRODOWISKOWEGO DOMU SAMOPOMOCY WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ I ZAGOSPODAROWANIEM TERENU

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-825b4d3e-ccf4-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00116733

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001487/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Budowa Środowiskowego Domu Samopomocy w Sejnach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00081969/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.272.16.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2107491,89 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa wolnostojącego budynku na potrzeby Środowiskowego Domu Samopomocy wraz z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu zlokalizowanego w Sejnach przy ul. Łąkowej, na części działek 1584/37, 1584/44, 1584/43, 1561/4, obręb Sejny.
Łączna powierzchnia użytkowa nowo wybudowanego budynku wyniesie 409,50 m2.
Budynek ŚDS zaprojektowany został jako dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, na rzucie prostokąta ze ściętym narożnikiem na parterze. Piętro jest na rzucie prostokąta, lekko nadwieszone od strony zachodniej i nadwieszone od południa – ze ściętym narożnikiem, podparte trzema słupami tworzy zadaszoną przestrzeń przed wejściem do budynku.
Inwestycja będzie realizowana w dwóch następujących etapach:
Etap I w roku 2021
- prace budowlane (stan surowy zamknięty),
- roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych,
- przyłącza wodociągowe i kanalizacji sanitarnej,
- instalacje wewnętrzne, kanalizacja deszczowa, drenaż opaskowy
Etap II w roku 2022
- prace budowlane – prace wykończeniowe,
- roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych,
- instalacje wewnętrzne,
- roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych,
- oświetlenie zewnętrzne.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa, wykonawcza oraz przedmiary stanowiące Załącznik nr 1 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów

45262300-4 - Betonowanie

45262310-7 - Zbrojenie

45262520-2 - Roboty murowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45313100-5 - Instalowanie wind

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2567874,86 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3317693,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2567874,86 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MK-BUD Firma Budowlana - Handel Mariusz Kosiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 050877603

7.3.3) Ulica: ul. Michała Motoszko 26

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.5) Kod pocztowy: 15-111

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty sanitarne - Borkowski Cezary Instalacje Sp. z o.o. 15-840 Białystok ul. Narewska 20
Roboty elektryczne - Elektro Karol Kleszczewski 15-342 Białystok ul. Kominek 4

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2567799,66 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

2021-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane