Remont pomieszczeń Ośrodka Kultury w Czarkowie przy ul. Powstańców Śląskich 25

Administracja Zasobów Komunalnych w Pszczynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00115335
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00115335/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-15 11:38
Lokalizacja
Łąka, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2c028ce6-d595-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6380014737
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne gazoweRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianRoboty w zakresie podłóg drewnianychRoboty malarskie i szklarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00115335 z dnia 2021-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń Ośrodka Kultury w Czarkowie przy ul. Powstańców Śląskich 25

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Administracja Zasobów Komunalnych w Pszczynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272102830

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sznelowiec 12

1.5.2.) Miejscowość: Łąka

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-241

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.7.) Numer telefonu: 32 210 3529

1.5.8.) Numer faksu: 32 210 3464

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: azk@pszczyna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.azk.pszczyna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.pszczyna.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń Ośrodka Kultury w Czarkowie przy ul. Powstańców Śląskich 25

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c028ce6-d595-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00115335

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006747/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.19 Remont pomieszczeń w Ośrodku Kultury w Czarkowie - PBO 2021

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00095268/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AZK.291.17.21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 78474,21 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont pomieszczeń Ośrodka Kultury w Czarkowie przy ul. Powstańców Śląskich 25.
Zakres robót obejmuje następujące kategorie robót:
1) wymiana drzwi wewnętrznych,
2) cyklinowanie lakierowanie parkietu z wymianą pojedynczych klepek drewnianych,
3) szlifowanie i lakierowanie boazerii,
4) demontaż instalacji wodno-kanalizacyjnej,
5) wykonanie posadzek z płytek ceramicznych,
6) okładziny ścian płytkami ceramicznymi
7) wykonanie instalacji wodno kanalizacyjnej wraz z montażem oprzyrządowania,
8) dwukrotne malowanie farbami emulsyjnymi ścian i sufitów,
9) wymiana instalacji elektrycznej,
10) montaż paneli podłogowych
11) zakup i montaż mebli ze stali nierdzewnej do pomieszczenia kuchni
12) wymiana instalacji gazowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45432114-6 - Roboty w zakresie podłóg drewnianych

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający informuje, że na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r., poz. 2019, ze zm.) podjął decyzję o unieważnieniu postępowania na realizację zadania pn. „Remont pomieszczeń Ośrodka Kultury w Czarkowie przy ul. Powstańców Śląskich 25” z uwagi na to, iż nie złożono żadnej oferty w przedmiotowym postępowaniu niepodlegającej odrzuceniu.
Uzasadnienie:
Dnia 12 lipca 2021 r. o godzinie 9.00 upłynął termin składania ofert w ww. postępowaniu. Do tego terminu wpłynęła jedna oferta.
Złożona oferta nie została sporządzona w sposób zgodny z opisem sposobu przygotowania oferty opisanym w ust. 16 SWZ.
Oferta została przesłana w folderze skompresowanym (zip) w formacie .pdf w postaci cyfrowego odwzorowania dokumentu w postaci papierowej, czyli skanu. Ofertę w trybie prowadzonego postępowania składa się – pod rygorem nieważności – w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym (art. 63 ust. 2 ustawy Pzp). Skan oferty (zawierający treść oferty) mieści się w definicji dokumentu elektronicznego, musi jednak zostać opatrzony - pod rygorem nieważności - kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. Oferta nie spełnia powyższych wymogów, gdyż nie została podpisana w sposób określony w zdaniu poprzednim.
Przedmiotowa oferta została odrzucona na podstawie art. 226 ust.1 pkt 6 ustawy.
W związku z powyższym zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia pn. „Remont pomieszczeń Ośrodka Kultury w Czarkowie przy ul. Powstańców Śląskich 25” na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2021-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane