Remont dachu na budynku gminnym przy ul. Kuźnica w Sadownem
Gmina Sadowne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00115329
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00115329/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-15 11:36
- Lokalizacja
- Sadowne, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3cf61711-d96f-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8241708503
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00115329 z dnia 2021-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu na budynku gminnym przy ul. Kuźnica w Sadownem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sadowne
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582173
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 3
1.5.2.) Miejscowość: Sadowne
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-140
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 256753461
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@sadowne.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.sadowne.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.bip.sadowne.pl/redir,przetargi1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dachu na budynku gminnym przy ul. Kuźnica w Sadownem2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3cf61711-d96f-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00115329
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000161/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Remont dachu na budynku gminnym przy ul. Kuźnica w Sadownem
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00099010/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPI.271.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 127420,37 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont dachu budynku gminnego przy ul. Kuźnica 1 w Sadownem (budynek Gminnego Ośrodka Kultury w Sadownem oraz Zakładu Gospodarki Komunalnej w Sadownem), działka ewidencyjna nr 878, obręb Sadowne.
W zakres zamówienia wchodzą następujące prace:
- roboty rozbiórkowe,
- wykonanie konstrukcji dachu z robotami towarzyszącymi,
- montaż rynien dachowych,
- montaż podbitki dachowej,
- instalacja odgromowa,
- roboty wykończeniowe.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261320-3 - Kładzenie rynien
45312310-3 - Ochrona odgromowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie, tj. do 15.07.2021 r. d godz. 10:00, nie złożono żadnej oferty.| 2021-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |