„Rozbudowa drogi powiatowej nr 2241W Posiadały – Kiczki – Wężyczyn – Jeruzal polegająca na rozbiórce i budowie obiektu mostowego w km 2+750 z dojazdami”

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W MIŃSKU MAZOWIECKIM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00116482
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00116482/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-15 19:39
Lokalizacja
Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bee3d709-bba6-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8221853981
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy mostówRoboty budowlane w zakresie mostów drogowychRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG I MOSTÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W RESTRUKTURYZACJIMińsk Mazowiecki, PL · lot 0
3 468 533,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00116482 z dnia 2021-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa drogi powiatowej nr 2241W Posiadały – Kiczki – Wężyczyn – Jeruzal polegająca na rozbiórce i budowie obiektu mostowego w km 2+750 z dojazdami”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W MIŃSKU MAZOWIECKIM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711586700

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 219

1.5.2.) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdpmm@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.powiatminski.pl/strona-47-zamowienia_publiczne.html

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/34cf4d61-6595-4418-89da-e03999828424

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Rozbudowa drogi powiatowej nr 2241W Posiadały – Kiczki – Wężyczyn – Jeruzal polegająca na rozbiórce i budowie obiektu mostowego w km 2+750 z dojazdami”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bee3d709-bba6-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00116482

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004932/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Rozbudowa drogi powiatowej nr 2241W Posiadały-Kiczki-Wężyczyn-Jeruzal polegająca na rozbiórce i budowie obiektu mostowego w km 2+750 wraz z dojazdami

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00066425/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP. 3.272.34.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2991499,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Rozbudowa drogi powiatowej nr 2241W Posiadały – Kiczki – Wężyczyn – Jeruzal polegająca na rozbiórce i budowie obiektu mostowego w km 2+750 z dojazdami”. Zakres robót obejmuje między innymi:
 rozbiórkę istniejącego obiektu i odcinka drogi,
 tymczasową organizację ruchu,
 tymczasową kładkę dla pieszych
 rozbiórkę istniejącego piętrzenia i budowę nowego
 rozbiórkę nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych,
 wykonanie ścianki szczelnej z grodzic stalowych,
 ustawienie prefabrykowanych ścian oporowych typu „L”
 zbrojenie,
 wykonanie ustroju nośnego (rama z zastosowaniem prefabrykowanych belek typu DS9)
 wykonanie podbudowy na obiekcie i dojazdach (jezdnia, chodniki, peron autobusowy, zatoka parkingowa),
 wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych na obiekcie i dojazdach,
 wykonanie nawierzchni z kostki (chodniki, peron autobusowy)
 wykonanie odwodnienia (wpusty, przykanaliki, kanalizacja deszczowa),
 usunięcie zadrzewienia i wykonanie nasadzeń
 wykonanie kanału technologicznego
 odmulenie i umocnienie koryta rzeki
 oznakowanie pionowe i poziome oraz urządzenia bezpieczeństwa ruchu
 zabezpieczenie istniejącego zabytku na czas prowadzenia robót.
a) W związku z równoczesnym prowadzeniem prac remontowych przy zabytkowym młynie, który przylega bezpośrednio do projektowanego mostu, Zamawiający przewiduje możliwość zmiany lokalizacji zaprojektowanej niecki wypadowej oraz zmianę konstrukcyjną jednego stalowego elementu wspornikowego piętrzenia (profil dwuteowy) na konstrukcję wsporczą ściany w technologii żelbetowej oraz budowę dodatkowego kolektora deszczowego z wylotem w nowej lokalizacji (części kamiennej przyczółka). Wszelkie ewentualne dodatkowe ilości zostały już ujęte w przedmiarze robót i kosztorysie ofertowym.
b) W związku z kolejnym etapem prac przy młynie, już w okresie trwania gwarancji na inwestycję objętą zamówieniem, informujemy, że mogą wystąpić roboty polegające na wykonaniu dodatkowej żelbetowej ścianki grodziowej pod mostem. W takim przypadku inwestor tych robót zleci Wykonawcy zadania, odrębnym zleceniem, jej wykonanie, tak aby nie naruszyć gwarancji danej Zamawiającemu.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 12 do SWZ – dokumentacja określająca przedmiot zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3468533,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5674782,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3468533,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8220010022

7.3.3) Ulica: ul. Kolejowa 28

7.3.4) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-300

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3468533,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-10-29
2021-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane