Budowa zatoki przystankowej w dzielnicy Poręby Krzemienda – etap 2

Gmina Poręba

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00114745
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00114745/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-15 07:48
Lokalizacja
Poręba, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-59e0b9d5-cd11-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
6492301637
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty drogoweRoboty w zakresie regulacji ruchuRoboty w zakresie różnych nawierzchniWyrównywanie terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00114745 z dnia 2021-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa zatoki przystankowej w dzielnicy Poręby Krzemienda – etap 2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Poręba

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258894

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Poręba

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-480

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sod@umporeba.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umporeba.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

bip.umporeba.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa zatoki przystankowej w dzielnicy Poręby Krzemienda – etap 2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-59e0b9d5-cd11-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00114745

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003653/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa zatoki przystankowej w dzielnicy Poręby Krzemienda-etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00082648/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.02.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
Budowa zatoki przystankowej w dzielnicy Poręby Krzemienda – etap 2.
Przedmiotem zamówienia są prace remontowe przeprowadzone w czterech łazienkach oraz dostosowanie na parterze sanitariatu dla osób niepełnosprawnych w Szkole Podstawowej nr 1 im. Wojska Polskiego w Porębie tj. wykonanie wszystkich robót zgodnie z SWZ wraz z załącznikami.
2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia został zawarty w przedmiarze robót w załączniku nr 4 do SWZ, a zakres robót określa: dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233140-2 - Roboty drogowe

45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45236000-0 - Wyrównywanie terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Ujawniły się błędy w dokumentacji projektowej polegające na ujęciu w przedmiarze zbyt małej ilości krawężników drogowych (ok. 80m), brak regulacji 2 sztuk wpustów ulicznych, brak regulacji studni telekomunikacyjnej, nie uwzględniono przestawienia istniejącej wiaty przystankowej,, nie doszacowano ilości robót ziemnych (ponad ok. 100m3), brak zabezpieczenia skarpy ziemnej przed osunięciem się chodnika i nowej wiaty przystankowej a także nie ujęto wycinki kilku drzew rosnących w pasie drogowym.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 146220,07 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 146220,07 PLN

2021-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane