Remont budynku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dobroszycach w zakresie wymiany pokrycia dachu oraz przemurowania kominów
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dobroszycach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00115403
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00115403/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-15 11:54
- Lokalizacja
- Dobroszyce, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-151ecef7-d97a-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9111680385
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00115403 z dnia 2021-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dobroszycach w zakresie wymiany pokrycia dachu oraz przemurowania kominów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dobroszycach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930676915
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 22
1.5.2.) Miejscowość: Dobroszyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-410
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: spzoz_dobroszyce@pro.onet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spzoz-dobroszyce.bip.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://spzoz-dobroszyce.bip.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont budynku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dobroszycach w zakresie wymiany pokrycia dachu oraz przemurowania kominów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-151ecef7-d97a-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00115403
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00099228/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SPZOZ.271.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn: „Remont budynku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dobroszycach w zakresie wymiany pokrycia dachu oraz przemurowania kominów”.
2. Przedmiot zamówienia opisany jest za pomocą dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, wg wykazu:
1.1 Projekt budowlany „Remont budynku usługowego opieki zdrowotnej w zakresie wymiany pokrycia dachu oraz przemurowania kominów dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dobroszycach 56-410 Dobroszyce, ul. Wojska Polskiego 22” stanowiący załącznik nr 8 do SIW. Na podstawie tego opracowania uzyskano pozwolenie na budowę: decyzja Starosty Oleśnickiego z dnia 07.07.2020r. nr I-445/2020
1.2 Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót „Remont dachu budynku w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Dobroszycach ul. Wojska Polskiego 22, 56-410 Dobroszyce” stanowiący załącznik nr 9 do SIWZ
1.3 Przedmiar robót „Remont budynku usługowego opieki zdrowotnej w zakresie wymiany pokrycia dachu oraz przemurowania kominów dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dobroszycach 56-410 Dobroszyce, ul. Wojska Polskiego 22” stanowiący załącznik nr 10 do SIWZ
2. Projektowany zakres robót budowlanych:
Wymiana istniejącego pokrycia dachowego z blachodachówki na dachówkę karpiówkę układaną w koronkę, kolor naturalny ceglany;
Ponowna ocena stanu technicznego konstrukcji dachu po odkryciu całkowitym konstrukcji. Do wyceny należy założyć wymianę 10% konstrukcji więźby dachowej, wraz z impregnacją ppoż. i antykorozyjną – nie ujęte w przedmiarze robót;
Wykonanie impregnacji konstrukcji przed działaniem ognia i korozji biologocznej;
Wykonanie kantrłat i łacenia (4x6cm) wg rozstawu zalecanego przez producenta dachówki, z położeniem membramy wiatroszczelnej na krokwie pod kontrłaty;
Przemurowanie istniejących kominów od poziomu stropu poddasza nieużytkowego z wykonaniem zwieńczeń i czap wg zachowanych historycznych, ze szczególną dokładnością wykonać ofasadowanie kominów;
Wymiana obróbek blacharskich, rynien, okuć, ław kominiarskich, płotków śniegowych, kominków wentylacyjnych;
Wymiana instalacji odgromowej wraz z iglicami;
Wymiana dwóch wyłazów dachowych;
3. Inwestor posiada prawo do dysponowania terenem na cele budowlane. Roboty wykonywane będą w czynnym obiekcie podstawowej opieki zdrowotnej.
4. Wykonawca jest zobowiązany w imieniu Zamawiającego dokonać wszelkich niezbędnych zgłoszeń i powiadomień wynikających z uzgodnień, decyzji i zezwoleń, a w przypadku niedopełnienia tego obowiązku ponosi pełną odpowiedzialność z tego tytułu. Zamawiający na wniosek Wykonawcy udzieli mu stosownego upoważnienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262690-4 - Remont starych budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45262522-6 - Roboty murarskie
45312310-3 - Ochrona odgromowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty| 2021-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |