Modernizacja budynku przedszkola publicznego w Guźlinie

GMINA BRZEŚĆ KUJAWSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00116986
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00116986/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-16 09:29
Lokalizacja
Brześć Kujawski, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-df5bcca5-d023-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8882901441
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00116986 z dnia 2021-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku przedszkola publicznego w Guźlinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZEŚĆ KUJAWSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866815

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Władysława Łokietka 1

1.5.2.) Miejscowość: Brześć Kujawski

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-880

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 542316310

1.5.8.) Numer faksu: 542316324

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@brzesckujawski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.brzesckujawski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku przedszkola publicznego w Guźlinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df5bcca5-d023-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00116986

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000983/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja budynku przedszkola publicznego w Guźlinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00087829/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BI.II.271.14.2021.KO

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1024333,05 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Teren inwestycji położony jest na działce nr 160/3 obręb Guźlin gm. Brześć Kujawski. Działka jest ogrodzona i zabudowana. Posiada możliwość podłączenia do infrastruktury technicznej: sieci elektroenergetycznej, wodociągowej., telekomunikacyjnej i gazowej.
Opis stanu istniejącego:
- budynek parterowy bez podpiwniczenia ze stychem nieużytkowym,
- fundamenty z kamienia i cegły pełnej w narożnikach,
- izolacja pozioma i pionowa - brak,
- ściany zewnętrzne gr. 64 cm i wewnętrzne działowe gr. 45-48 cm z cegły ceramicznej pełnej,
- strop drewniany belkowy,
- kominy tradycyjne, murowane z cegły ceramicznej pełnej,
- dach główny wielospadowy, o nachyleniu połaci dachowych ca 32 stopnie; konstrukcja dachu drewniana krokwiowo-jętkowa,
- pokrycie dachu z dachówki ceramicznej,
- tynki wewnętrzne cementowo-wapienne,
- tynki zewnętrzne - brak,
- posadzki - wylewka betonowa z posadzką z terakoty, paneli,
- stolarka okienna PVC,
- stolarka drzwiowa typowa, drewniana, HDF i stalowa.
Projektowane elementy zagospodarowania stanowią przedmiotowe obiekty:
- modernizacja budynku przedszkola publicznego w Guźlinie,
- projektowania pochylnia dla niepełnosprawnych,
- utwardzenie terenu,
- przebudowa ogrodzenia,
- zieleń zróżnicowana (wysoka i niska).
Budynek usługowy o zwartej bryle z przeznaczeniem na przedszkole z częścią dydaktyczną oraz łazienką, dla dwóch oddziałów przedszkolnych, po max 15 dzieci każde. W salach zajęć będą prowadzone zabawy i zajęcia z dziećmi. W pomieszczeniu projektuje się wydzieloną szafę na leżaki. Grzejniki ścienne płytowe z osłonami, zasilane z pieca gazowego z zamkniętą komorą spalania. W kolejnej części pomieszczenia do przygotowywania posiłków oraz pomieszczenia techniczne ze stanowiskiem porządkowym. Za budynkiem przedszkola patrząc od frontu działki, znajduje się przestrzeń do zajęć ruchowych na świeżym powietrzu, wyposażona w piaskownicę, huśtawkę, karuzelę, zjeżdżalnie i ławki. Pozostały teren obsiany trawą. W budynku zostaną zachowane istniejące ściany zewnętrzne, lecz projektowane będzie wzmocnienie fundamentów. Powstaną nowe ławy pod projektowane ściany wewnętrzne parteru budynku. Budynek przykryty będzie dachem jednospadowym o konstrukcji drewnianej z ustrojem wiązarów kratownicowych. Projektowany kąt nachylenia głównych połaci dachowych wynosić będzie 25 stopni. Budynek nie jest podpiwniczony, parterowy z poddaszem nieużytkowym. Wymiary rzutu poziomego w obrysie, po ociepleniu będą wynosić 18,44 x 11,32 m. Wejście główne do budynku zlokalizowane jest od strony północno wschodniej. Budynek dostosowano, do korzystania dla osób niepełnosprawnych w postaci zaprojektowanych podjazdów na zewnątrz budynku o nachyleniu 8%, z poręczami oraz przystosowanym WC. Przed budynkiem zaprojektowano również zadaszenie do przechowywania wózków dziecięcych. Wykonane zostaną nowe słupy przed wejściem w miejscu istniejących słupów ceglanych z uwagi na stan techniczny.
Zakres prac:
- roboty rozbiórkowe,
- podbicie istniejących fundamentów wraz z izolacją przeciwwilgociową,
- wzmocnienie fundamentów,
- izolacje ław oraz ściany fundamentowej,
- wymiana stolarki okiennej i drzwiowej,
- docieplenie ścian,
- pochylnia dla niepełnosprawnych,
- zadaszenie miejsca do przechowywania wózków,
- wykonanie chodnika przy budynku,
- wykonanie i dostosowanie w obiekcie instalacji: kanalizacyjnej, gazowej, elektrycznej.
Szczegółowy opis i zakres prac znajduje się w projekcie budowlanym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1141280,26 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1156200,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane