Rozbudowa sieci wodociągowej w Cimochach i Wilkasach.
Gmina Wieliczki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00121920
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00121920/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-21 11:04
- Lokalizacja
- Wieliczki, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5ba2470e-d7eb-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8471612155
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00121920 z dnia 2021-07-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa sieci wodociągowej w Cimochach i Wilkasach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wieliczki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671337
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lipowa 53
1.5.2.) Miejscowość: Wieliczki
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-404
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wieliczki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: wieliczki.bipgmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_wieliczki/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Administracja samorządowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa sieci wodociągowej w Cimochach i Wilkasach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5ba2470e-d7eb-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00121920
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004511/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Rozbudowa sieci wodociągowej w Cimochach i Wilkasach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00097144/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: G.II.271.03.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pierwsza część zamówienia obejmuje budowę odcinka sieci wodociągowej w miejscowości Cimochy,na działkach ozn. nr geodezyjnymi: 303/2, 347/3, 347/4, 347/5, 348, 353, 362/1, 362/2, 364, 366. Zakres prac podstawowych obejmuje:
- budowę odcinka sieci wodociągowej o długości 887,00 m z rur PE100 RC Ø90x5,4 SDR17 wraz z budową 3 szt. hydrantów nadziemnych;
- wpięcie do istniejącej sieci wodociągowej w działce nr 348;
- przeprowadzenie wymaganych prób i badań oraz przygotowanie dokumentów związanych z oddaniem przebudowanej sieci wodociągowej w użytkowanie.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia jest dostępny na załączonych do SWZ: projekcie budowlanym, specyfikacji technicznej, przedmiarem robót stanowiącymi załączniki nr 9, 10, 11 do swz oraz pozwoleniem na budowę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.5.) Wartość części: 79779,53 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Druga część zamówienia obejmuje budowę odcinka sieci wodociągowej w miejscowości Wilkasy, na działkach ozn. nr geodezyjnymi: 8/11, 8/12, 8/16, 8/17, 9/1, 9/2, 10, 12, 30/4, 51, 52, 53. Zakres prac podstawowych obejmuje:- budowę odcinka sieci wodociągowej o długości 1152,70 m z rur PE100RC Ø110x6,6 SDR17 wraz z budową 2 szt. hydrantów nadziemnych;
- wpięcie do istniejącej sieci wodociągowej projektowane w działce nr 53-węzeł W1;
- przeprowadzenie wymaganych prób i badań oraz przygotowanie dokumentów związanych z oddaniem przebudowanej sieci wodociągowej w użytkowanie.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia jest dostępny na załączonych do SWZ: projekcie budowlanym,
specyfikacji technicznej, przedmiarem robót stanowiącymi załączniki nr 12, 13, 14 do swz oraz pozwoleniem na budowę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.5.) Wartość części: 128327,21 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 129936,27 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 346088,54 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 168159,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 394148,56 PLN
| 2021-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |