Wykonanie prac związanych z remontem generalnym dachu na budynku przy ul. Tarczyńskiej 11 w Dzielnicy Ochota w Warszawie.
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00117123
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00117123/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-16 10:07
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-72a6d6c5-d803-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7010040424
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00117123 z dnia 2021-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac związanych z remontem generalnym dachu na budynku przy ul. Tarczyńskiej 11 w Dzielnicy Ochota w Warszawie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140700163
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Białobrzeska 11
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-379
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zgnochota.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgnochota.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zgnochota.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administrowanie zasobem nieruchomości stanowiących własność i współwłasność m.st. Warszawy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac związanych z remontem generalnym dachu na budynku przy ul. Tarczyńskiej 11 w Dzielnicy Ochota w Warszawie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-72a6d6c5-d803-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00117123
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005929/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Remont dachów budynków na terenie Dzielnicy Ochota
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00097004/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DOK/3411/13/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 350841,00 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 289201,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac związanych z remontem generalnym dachu, polegających na wymianie: pokrycia z papy, obróbek blacharskich, naprawie gzymsów, kominów na budynku przy ul. Tarczyńskiej 11 w Dzielnicy Ochota w Warszawie. W zakres podstawowych robót budowlanych wchodzą n/w roboty
a. wymiana pokrycia dachowego z papy
b. wymiana wszystkich obróbek blacharskich z rynnami ,rurami spustowymi
c. wymiana elementów drewnianej więźby dachowej
d. roboty murowe i tynkarskie na gzymsach , kominach
e. inne roboty towarzyszące związane z technologią remontu dachu.
Dach, którego remont generalny jest przedmiotem zamówienia posiada konstrukcję drewnianą, połacie dachowe o znacznym stopniu skomplikowania i znacznych kątach nachylenia. Prace należy wykonywać z zachowaniem przepisów BHP i ochrony p.poż.
2. Szczegółowy zakres prac remontowych ujęty został w załączonym przedmiarze robót, stanowiącym załącznik Nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2021-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |