Wykonanie ciągów komunikacyjnych na terenie Przedszkola nr 2 Słoneczko w Wołowie
Gmina Wołów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00117402
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00117402/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-16 11:29
- Lokalizacja
- Wołów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2dbb2143-c9c9-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 9880177496
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00117402 z dnia 2021-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie ciągów komunikacyjnych na terenie Przedszkola nr 2 Słoneczko w Wołowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wołów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 34
1.5.2.) Miejscowość: Wołów
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 7131911305
1.5.8.) Numer faksu: 713191303
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wolow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.wolow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wolow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie ciągów komunikacyjnych na terenie Przedszkola nr 2 Słoneczko w Wołowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2dbb2143-c9c9-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00117402
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005011/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Wykonanie ciągów komunikacyjnych przy małym budynku przedszkola nr 2 Słoneczko w Wołowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00078626/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.12.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 304518,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowi Wykonanie ciągów komunikacyjnych na terenie Przedszkola nr 2 Słoneczko w Wołowie
Zakres zamówienia:
1. Remont chodnika z kostki betonowej
Zakres prac:
Chodnik z kostki betonowej
-korytowanie
- podbudowa z kruszywa
-warstwa odcinająca
Ława pod obrzeża i obrzeża
- nawierzchnia z kostki brukowej – betonowej gr. 6,ocm
2. Poszerzenie widowni przed sceną
Zakres prac:
Demontaż ławek
Korytowanie
Podbudowa z gruntu stabilizowanego cementem
Podbudowa z kruszywa
Warstwa odcinająca
Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej grub. 4 – 6cm
Montaż ławek
3. Remont tarasu – strona od ul. Inwalidów Wojennych
Zakres prac:
Rozebranie istn. stopni
Rozebranie posadzki z lastryko
Naprawa obróbek blacharskich
Wykonanie warstwy wyrównawczej
Wykonanie posadzki cementowej
Wykonanie izolacji
Wykonanie posadzki z płytek z kamienia sztucznego
Wykonanie stopni z płytek 30x30cm
4. Remont tarasu – strona południowa
Zakres prac:
Rozebranie istn. stopni
Rozebranie posadzki z lastryko
Naprawa obróbek blacharskich
Wykonanie warstwy wyrównawczej
Wykonanie posadzki cementowej
Wykonanie izolacji
Wykonanie posadzki z płytek z kamienia sztucznego
Wykonanie stopni z płytek 30x30cm
5. Wykonanie wjazdu do kotłowni
Zakres prac:
Demontaż płyt ażurowych
Korytowanie
Stabilizowanie z cementem
Wykonanie obrzeży
Podbudowa z kruszywa mineralnego
Nawierzchnia z kostki betonowej brukowej gr. 8 cm
Przykrycie kanału ciepłowniczego płytami betonowymi
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w przedmiarze robót – stanowiący załącznik do SWZ.
Zamawiający wymaga odbycia wizji lokalnej.
Wykonawcy, którzy nie odbędą wizji lokalnej będą podlegali odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 18) ustawy Prawo zamówień publicznych.
Procedura dokonania wizji:
1. Rejestracja - rejestracji należy dokonać telefonicznie pod nr telefonu: 71 319 13 59 lub e-mailowo, adres e-mail: Renata.studenna@wolow.pl, pracownik Zamawiającego wyznaczy termin oraz godzinę dokonania wizji lokalnej.
2. potwierdzenia odbycia wizji – Wykonawcy biorący udział w wizji podpiszą protokół dokonania wizji lokalnej. Wizja lokalna będzie możliwa tylko w obecności pracownika Zamawiającego.
Zamawiający ustala, że w dniach
16.06.2021 r. w godzinach 10:00 – 12:00
17.06.2021 r. w godzinach 12:00 – 14:00
18.06.2021 r. w godzinach 9:00 – 10:00
będzie możliwe dokonanie obowiązkowej wizji lokalnej, której celem będzie sprawdzenie przez Wykonawców miejsca oraz warunków związanych z realizacją przedmiotu zamówienia.
Miejsce wizji lokalnej: Przedszkole nr 2 „Słoneczko” w Wołowie, ul. Inwalidów Wojennych 15, 56-100 Wołów
Uwaga:
1) w związku z tym, iż Zamawiający wymaga odbycia wizji lokalnej, oferta złożona bez odbycia takiej wizji, podlegać będzie odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 nowej ustawy Pzp;
2) Zamawiający sugeruje, aby w miarę możliwości, w wizji lokalnej ze strony danego Wykonawcy uczestniczyło maksymalnie dwóch przedstawicieli ze względu na sytuację epidemiologiczną, wyposażonych w środki ochrony indywidualnej.
3) w związku z wyznaczeniem wizji lokalnej Zamawiający ustalił termin składania ofert dłuższy.
4) Zamawiający wyraża zgodę na zadawanie pytań dot. przedmiotu zamówienia w terminie 2 dni roboczych od ostatniego terminu na odbycie wizji lokalnej. tj. do dnia 23.06.2021 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 10.06.2021 r. wszczął postępowanie w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt. 1) ustawy Prawo zamówień publicznych. Do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 29.06.2021 r. do godz. 9:00 nie złożono żadnej oferty.| 2021-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |