Remont zespołu podziemnych zbiorników na ścieki laboratoryjne i niskoaktywne, termoizolacja i remont wytypowanych pomieszczeń w budynku nr 25 na terenie NCBJ przy ul. Andrzeja Sołtana 7 Otwock"
Narodowe Centrum Badań Jądrowych Ośrodek Radioizotopów POLATOM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00116749
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00116749/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-16 08:20
- Lokalizacja
- Otwock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4c21594c-96d0-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 5320100125
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00116749 z dnia 2021-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont zespołu podziemnych zbiorników na ścieki laboratoryjne i niskoaktywne, termoizolacja i remont wytypowanych pomieszczeń w budynku nr 25 na terenie NCBJ przy ul. Andrzeja Sołtana 7 Otwock"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowe Centrum Badań Jądrowych Ośrodek Radioizotopów POLATOM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001024043
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Andrzeja Sołtana 7
1.5.2.) Miejscowość: Otwock
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@polatom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.polatom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.polatom.pl; www.platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
działalność naukowa i prace badawczo-rozwojowe
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
działalność naukowa i prace badawczo-rozwojowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont zespołu podziemnych zbiorników na ścieki laboratoryjne i niskoaktywne, termoizolacja i remont wytypowanych pomieszczeń w budynku nr 25 na terenie NCBJ przy ul. Andrzeja Sołtana 7 Otwock"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c21594c-96d0-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00116749
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004824/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont zespołu zbiorników na ścieki laboratoryjne (instalacja "zielona") i niskoaktywne (instalacja "czerwona") wraz z remontem pomiesżczeń i termomodernizacją budynku wentylatorni nr 25.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00028142/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 04/P/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4515550,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont trzech żelbetowych, podziemnych zbiorników na ścieki laboratoryjne, remont podziemnej komory żelbetowej wraz z wymianą znajdujących się w niej zbiorników na ścieki niskoaktywne, zaprojektowanie i wymiana instalacji przepompowni ścieków instalacji w pomieszczeniach przepompowni, wentylatorni, komory na zbiorniki, instalacji technologicznych dla remontowanych zbiorników, termomodernizacja budynku nr 25, remont pomieszczeń przepompowni oraz wentylatorni, wykonanie odwodnienia liniowego na terenie drogi wewnętrznej przy budynku nr 25. Wymienione obiekty znajdują się na terenie NCBJ OR POLATOM.
Zamówienie obejmuje wykonanie prac remontowo – budowlanych oraz instalacyjnych szczegółowo wyspecyfikowanych w:
1) Załączniku nr A do SWZ w skład którego wchodzi:
a) załącznik A1 - Opis przedmiotu zamówienia – informacje uzupełniające
b) załącznik A2 - Projekt budowlany remontu zespołu zbiorników żelbetowych na ścieki laboratoryjne i nisko-aktywne, termoizolacji i remontu wytypowanych pomieszczeń w budynku nr 25 na terenie narodowego centrum badań jądrowych przy ul. Sołtana 7, 05-400 Otwock
c) załącznik A3 – Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (STWIOR)
d) załącznik A4 – Przedmiar robót
2) Załącznik B do SWZ – Program Funkcjonalno-Użytkowy (Dotyczy zaprojektowania i wykonania instalacji sanitarnych, elektrycznych oraz instalacji automatyki)
przy uwzględnieniu wymagań zawartych w:
3) Załączniku C do SWZ - Dodatkowe wymagania
4) Załącznik D do SWZ - Regulamin
Wykonawca jest zobowiązany do wykonania we własnym zakresie i na własne ryzyko wszelkich ewentualnych potrzebnych mu kalkulacji ilościowych robót, służących Wykonawcy do wyceny przedmiotu zamówienia. Zamawiający informuje, że załączony do SWZ przedmiar robót ma jedynie charakter informacyjny, który może posłużyć jako materiał pomocniczy do wykonania przez Wykonawcę własnej kalkulacji ilościowej i zakresowej oraz wyceny przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3976000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9377000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4515550,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CONTROL PROCESS SPÓŁKA AKCYJNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 873-28-98-418
7.3.3) Ulica: ul. Obrońców Modlina 16
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-733
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Dostawa i montaż zbiorników na ścieki radioaktywne AMARGO Sp. z o.o. S.k.
ul. Jaśminowa 16, Koprki,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Instalacje elektryczne i AKPiA CONTROL PROCESS IT Sp. z o.o.
Mikołajowice 221,
33-121 Bogumiłowice
Izolacja p.wilgociowa i p.wodna Brant Hydroizolacje Sp. z o.o. S.k.
ul. Wójtowska 19,
61-654 Poznań
Prace budowlano-montażowe CONTROL PROCESS Silesia Sp. z o.o.
Aleja Walentego Roździeńskiego 188/222,
40-203 Katowice
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5554126,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-19| 2021-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |