Modernizacja i wykonanie Skate parków na terenie Gminy Wołów
Gmina Wołów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00117798
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00117798/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-16 13:50
- Lokalizacja
- Wołów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4971f369-d595-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9880177496
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00117798 z dnia 2021-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja i wykonanie Skate parków na terenie Gminy Wołów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wołów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 34
1.5.2.) Miejscowość: Wołów
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 713191305
1.5.8.) Numer faksu: 713191303
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wolow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.wolow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wolow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja i wykonanie Skate parków na terenie Gminy Wołów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4971f369-d595-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00117798
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005011/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Modernizacja i wykonanie skate parków na terenie Gminy Wołów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00095281/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.16.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 162601,62 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) opracowanie dokumentacji projektowej zawierającej projekt budowlany, projekt wykonawczy, przedmiar i kosztorys robót oraz specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych,
2) wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanego projektu oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych a w szczególności dostawa i montaż wyposażenia skate parku tj:
1szt. Quoter (o wymiarach 488x122x150cm) wraz z barierami
1szt. Quoter (o wymiarach 244x122x272cm) wraz z barierami
1szt. Spin o wymiarach 366x400x150cm
1szt. Jumbox o wymiarach 366x900x150cm
1szt. Bank o wymiarach 244x122x180cm
2szt. Quoter ze stopniem (o wymiarach 244x122x150cm) wraz z barierami
1szt. tablica regulaminowa
Ponadto w ramach zamierzenia przewiduje się naprawę bieżącą nawierzchni asfaltowej o powierzchni 425,70 m2. W ramach naprawy bieżącej nawierzchni asfaltowej, przewiduje się zalanie emulsją asfaltową spękań powierzchniowych, otworów po zdemontowanych urządzeniach, bruzd, rys, uzupełnienia załamów itp. Ponadto przewiduje się utwardzenie fragmentu istniejącego terenu zielonego w wymiarach 3,80m x 13,00m w ramach poszerzenia powierzchni placu jezdnego, o którym mowa powyżej. Utwardzenie winno być wykonane w technologii takiej samej jak istniejący plac jezdny. Ponadto przewiduje się odmalowanie oraz uzupełnienie ubytków w murku oporowym ciągu pieszego na wyniesieniu.
Na dokumentację opisującą przedmiot zamówienia składają się następujące opracowania i dokumenty, stanowiące odpowiednio:
1. załącznik nr 1 (Program Funkcjonalno – Użytkowy (PFU)),
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45233251-3 - Wymiana nawierzchni
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 25.06.2021 r. wszczął postępowanie w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt. 1) ustawy Prawo zam ówień publicznych. Do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 12.07.2021 r. do godz. 9:00 nie złożono żadnej oferty.| 2021-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |