Przebudowa drogi gminnej w istniejącym pasie drogowym ul. Świeciechowskiej w Annopolu wraz z budową kanalizacji deszczowej

GMINA ANNOPOL

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00118511
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00118511/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-19 09:03
Lokalizacja
Annopol, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1f2d7370-c1f6-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7151771041
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie budowy drógRoboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

PBI INFRASTRUKTURA SPÓŁKA AKCYJNAKraśnik, PL · lot 0
1 288 127,09 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00118511 z dnia 2021-07-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej w istniejącym pasie drogowym ul. Świeciechowskiej w Annopolu wraz z budową kanalizacji deszczowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ANNOPOL

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409620

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Annopol

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-235

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 15 861 30 63

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@annopol.eudzad.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.annopol.info

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.annopol.info

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej w istniejącym pasie drogowym ul. Świeciechowskiej w Annopolu wraz z budową kanalizacji deszczowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f2d7370-c1f6-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00118511

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00069457/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.3.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia polegający na przebudowie drogi gminnej w istniejącym pasie drogowym ul. Świeciechowskiej w Annopolu na odcinku od km 0+175,50 do km 0+631,10.
Przebudowa odcinka drogi swoim zakresem obejmuje:
- roboty rozbiórkowe nawierzchni, przepustu,
- wycinkę drzew,
- wymianę istniejącego krawężnika betonowego,
- odbudowę konstrukcji jezdni po budowie kanalizacji deszczowej,
- wykonanie warstwy wyrównawczej z mieszanki mineralno – bitumicznej,
- wykonanie warstwy wiążącej z mieszanki mineralno – bitumicznej,
- wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno – bitumicznej,
- wykonanie warstwy ścieralnej jezdni z kostki brukowej betonowej,
- budowa nawierzchni zjazdów z kostki brukowej betonowej,
- przebudowę przepustu o śr. 80 cm pod koroną drogi,
- regulację wysokościową studzienek kanalizacji sanitarnej i zaworów wodociągowych,
- plantowanie skarp i poboczy.

Przedmiot zamówienia obejmuje również budowę kanalizacji deszczowej, która będzie zlokalizowana w ul. Świeciechowskiej w Annopolu i włączona do przepustu drogowego na rowie (dz. nr ewid. 104). Zakres obejmuje budowę kanalizacji deszczowej z rur i na odcinkach:
- sieć kanalizacji deszczowej z rur PVC Ø 400 mm, o dł. =451,50 mb.,
- przykanaliki do wpustów ulicznych z rur PVC Ø 200 mm, o dł. = 109,90 mb.,
- studzienki osadnikowo – rewizyjne dn 1200 mm – 16,00 kpl.,
- wpusty uliczne dn 500 mm – 29, 00 kpl.

Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w dokumentacji projektowej, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, przedmiarze oraz decyzji pozwolenia na budowę Nr 419/2020 z dnia 16.09.2020 r. znak: Ab.6740.41.2019.AN i decyzji pozwolenia na budowę Nr 415/2020 z dnia 15.09.2020 r. znak: Ab.6740.42.2019.AN.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1288127,09 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2423341,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1288127,09 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PBI Infrastruktura S.A.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: PBI WMB Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PBI Infrastruktura S.A. – NIP: 8161465524; PBI WMB Sp. z o.o. – NIP 8641949162

7.3.3) Ulica: ul. Kolejowa 10E

7.3.4) Miejscowość: Kraśnik

7.3.5) Kod pocztowy: 23-200

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1288127,09 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-10-15
2021-07-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane