UTRZYMANIE DRÓG LEŚNYCH W LEŚNICTWACH NADLEŚNICTWA GROMNIK

NADLEŚNICTWO GROMNIK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00118186
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00118186/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-16 14:57
Lokalizacja
Gromnik, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-098cb742-d33b-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8730208639
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

TADEUSZ ŁAZAREKSIEMIECHÓW, PL · lot 0
185 484 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00118186 z dnia 2021-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
UTRZYMANIE DRÓG LEŚNYCH W LEŚNICTWACH NADLEŚNICTWA GROMNIK

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO GROMNIK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350545576

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: GENERAŁA ANDERSA 1

1.5.2.) Miejscowość: Gromnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-180

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 146514205

1.5.8.) Numer faksu: 146515081

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gromnik@krakow.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: gromnik.krakow.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_gromnik

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

UTRZYMANIE DRÓG LEŚNYCH W LEŚNICTWACH NADLEŚNICTWA GROMNIK

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-098cb742-d33b-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00118186

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00033184/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Dostarczenie wraz z wbudowaniem kruszywa łamanego na drogi leśne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00090470/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.270.8.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 139200,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie dróg leśnych w leśnictwach Nadleśnictwa Gromnik.
Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Zamówienie obejmuje
dostarczenie wraz z wbudowaniem mieszanki kruszywa łamanego o uziarnieniu
0 - 31,5 mm na drogi leśne w leśnictwach Nadleśnictwa Gromnik. Uwaga ; nie dopuszcza się
kruszywa z kamienia wapiennego.) Wbudowanie kruszywa na drogach leśnych o
nawierzchniach tłuczniowych ( odcinkowe, punktowe naprawy nawierzchni -nierówności, dziury,
wyboje) musi polegać na przygotowaniu podłoża poprzez spulchnienie oraz właściwe
wyrównanie, wyprofilowanie nawierzchni z dostosowaniem do spadków podłużnych
i poprzecznych nawierzchni jezdni i mechaniczne zagęszczenie nawierzchni zgodnie z
przepisami i normami obowiązującymi w tym zakresie oraz zasadami wiedzy technicznej.
Zamawiający zastrzega sobie prawo nie zrealizowania całego zakresu dostawy kruszywa
łamanego wraz z wbudowaniem w terminie określonym w SWZ bez konieczności ponoszenia z
tego tytułu kar umownych.
Zamawiający przewiduje zlecanie dostarczenia wraz z wbudowaniem jednorazowo minimalnych
ilości mieszanek kruszywa łamanego tj. 10 m³. Zamawiający przewiduje możliwość
jednostronnej redukcji przedmiotu zamówienia w wysokości odpowiadającej potrzebom
Zamawiającego i zmianie ilości w poszczególnych leśnictwach w zależności od sytuacji
finansowej Nadleśnictwa Gromnik.Wykonawca będzie wykonywał Przedmiot Zamówienia na
podstawie pisemnych zleceń przekazywanych przez Zamawiającego, obejmujących w
szczególności zakres prac oraz termin ich realizacji. Rozpoczęcie realizacji każdego zlecenia
nastąpi w ciągu dwóch dni od daty wystawienia zlecenia przez Zamawiającego i przekazaniaWykonawcy w biurze Nadleśnictwa Gromnik, za pomocą faksu lub za pomocą poczty e-mail.
Wszystkie prace winny być zrealizowane zgodnie z obowiązującymi normami, sztuką
budowlaną, przepisami BHP, przepisami p.poż oraz przepisami o ochronie środowiska i
zaleceniami Zamawiającego. Wykonawca na własny koszt wykona oznakowanie i
zabezpieczenie miejsc prowadzenia prac na czas realizacji robót. Transport materiałów na teren
wykonania robót należy wykonać środkami transportu dostosowanymi do tonażu określonego na
drogach dojazdowych do miejsca prowadzenia robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 185484,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 206886,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 185484,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Transportowo - Usługowa MET-TRANS Tadeusz Łazarek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8731076654

7.3.4) Miejscowość: Siemiechów 41

7.3.5) Kod pocztowy: 33-181

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 185484,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane