Remont klatki schodowej oraz wybranych pomieszczeń w bud.Głównym w Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Dziecięcy Dom” oraz adaptacji pomieszczeń bud. kwarantanny, przy ul. Parkowej 2 we Wrocław
ZESPÓŁ PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH "DZIECIĘCY DOM"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00118777
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00118777/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-19 10:24
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2714e6ef-d90f-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8982202168
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00118777 z dnia 2021-07-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont klatki schodowej oraz wybranych pomieszczeń w bud.Głównym w Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Dziecięcy Dom” oraz adaptacji pomieszczeń bud. kwarantanny, przy ul. Parkowej 2 we Wrocław
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH "DZIECIĘCY DOM"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 022034424
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 51-616
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: 71 348 50 07
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dzieciecydom.wroclaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://dzieciecydom.wroclaw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.dzieciecydom.wroclaw.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont klatki schodowej oraz wybranych pomieszczeń w bud.Głównym w Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Dziecięcy Dom” oraz adaptacji pomieszczeń bud. kwarantanny, przy ul. Parkowej 2 we Wrocław2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2714e6ef-d90f-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00118777
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001027/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Roboty budowlane dotyczące remontu klatki schodowej i wybranych pomieszczeń w Budynku Głównym oraz adaptacji pomieszczeń Budynku Kwarantanny w Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Dziecięcy Dom
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00099206/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 422070,54 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie klatki schodowej oraz wybranych pomieszczeń w Budynku Głównym w Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Dziecięcy Dom” oraz adaptacja pomieszczeń budynku kwarantanny przy ul. Parkowej 2, 51-616 Wrocław. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdz. II oraz zał nr 7,8 i 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie oferty złożone w postępowaniu podlegały odrzuceniuSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2021-07-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |