Budowa targowiska w Lachowie
GMINA KOLNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00118772
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00118772/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-19 10:22
- Lokalizacja
- Kolno, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4585c1bb-cf4c-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 2910188119
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00118772 z dnia 2021-07-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa targowiska w Lachowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOLNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669861
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 20
1.5.2.) Miejscowość: Kolno
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-500
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 86 278 25 67
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugkolno@gminakolno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gminakolno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminakolno.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa targowiska w Lachowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4585c1bb-cf4c-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00118772
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003256/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa targowiska w Lachowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00086247/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.ZP.271.10.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1108332,49 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa targowiska w Lachowie. W ramach zamówienia należy opracować dokumentację projektową, uzyskać pozwolenie na budowę, wybudować i przekazać do użytkowania targowisko z przyłączami, zmienić sposób użytkowania budynku inwentarskiego na wiatę handlową oraz wykonać zagospodarowanie terenu w Lachowie na części działki nr ewid. 69.
2. Zakres robót budowlanych polegający na zaprojektowaniu i wybudowaniu targowiska w Lachowie obejmuje w szczególności:
a) sporządzenie projektu budowlanego wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych materiałów (w tym: dokumentacji geodezyjnej oraz jeżeli dotyczy geotechnicznej, wodno-prawnej, jak również wszelkich niezbędnych dokumentów formalno-prawnych w tym wszelkich uzgodnień wymaganych obowiązującymi przepisami prawa, zaleceń, uzgodnień pozwoleń, zgód, decyzji), opracowanie niezbędnych ekspertyz, uzyskanie w imieniu Zamawiającego decyzji o pozwoleniu na budowę i/lub zgłoszenia robót budowlanych, sporządzenie projektów wykonawczych, przedmiarów i kosztorysów inwestorskich, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót;
b) na podstawie projektu budowlanego i prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę i/lub zgłoszenia robót budowlanych wykonanie robót budowlanych w zakresie budowy targowiska wraz z towarzyszącą im infrastrukturą techniczną, oraz wyposażeniem obiektów w niezbędne urządzenia,
c) wykonanie wszelkich prób i odbiorów z których protokoły są wymagane przy odbiorze końcowym obiektu, niezbędnych do uzyskania pozwolenia na użytkowanie (jeżeli dotyczy);
d) uzyskanie odbiorów wykonanej inwestycji przez Państwową Straż Pożarną, Powiatowego Inspektora Sanitarnego i inne konieczne służby (o ile wymagane);
e) uzyskanie w imieniu Zamawiającego decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu targowicy i/lub zawiadomienie o zakończeniu budowy organ nadzoru budowlanego wraz z brakiem sprzeciwu.
f) wykonanie dokumentacji powykonawczej;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45213140-6 - Roboty budowlane w zakresie targowisk
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2352000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2352000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-07-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |