Kompleksowe świadczenie usług szkoleniowych, hotelarskich, konferencyjnych i restauracyjnych na potrzeby trzech szkoleń, w tym dwóch online i jednego stacjonarnego nt. rewitalizacji dla ...

WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00198283
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00198283/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-18 11:30
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-88f5e506-c503-44b4-b19f-a9c6f9d165ed
Identyfikator
8512871498
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi hotelarskieUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi edukacyjne i szkoleniowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00198283 z dnia 2025-04-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowe świadczenie usług szkoleniowych, hotelarskich, konferencyjnych i restauracyjnych na potrzeby trzech szkoleń, w tym dwóch online i jednego stacjonarnego nt. rewitalizacji dla ...

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811683876

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 40

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-421

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@wzp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wzp.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.zp.wzp.pl/pn/UMWZ/demand/199051/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowe świadczenie usług szkoleniowych, hotelarskich, konferencyjnych i restauracyjnych na potrzeby trzech szkoleń, w tym dwóch online i jednego stacjonarnego nt. rewitalizacji dla ...

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88f5e506-c503-44b4-b19f-a9c6f9d165ed

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00198283

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00027159/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.27 Szkolenia w ramach projektu Regiony Rewitalizacji Edycja 3.0.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Regiony Rewitalizacji Edycja 3.0. Projekt finansowany ze środków Pomocy Technicznej dla Funduszy Europejskich 2021-2027, Priorytet 2: Skuteczni Beneficjenci.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00152740

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WOiRZL.II.272.9.2025.BP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 81180,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe świadczenie usług szkoleniowych, hotelarskich, konferencyjnych i restauracyjnych przeprowadzenia trzech szkoleń, w tym dwóch online i jednego stacjonarnego nt. rewitalizacji, dla przedstawicieli JST województwa zachodniopomorskiego nt. „Zasady planowania, tworzenia i wdrażania GPR, w tym np. wykorzystanie diagnozy do odnalezienia potencjałów i mocnych stron obszaru/społeczności, określenie celów oraz działań, szacowanie ryzyka, pozyskiwanie funduszy” oraz „Zarządzanie rewitalizacją z uwzględnieniem włączenia społeczności lokalnej i interesariuszy procesu rewitalizacji oraz współpraca międzysektorowa” dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego województwa zachodniopomorskiego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 28 marca 2025 r., do godz. 10:00, nie złożono żadnej
oferty w postępowaniu.
W związku z powyższym przedmiotowe postępowanie podlegają unieważnieniu.
2025-04-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi