Roboty budowlane polegające na budowie oświetlenia drogowego ul. Podgórskiej
Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00119494
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00119494/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-19 14:05
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-21222e5e-da57-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8133734188
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00119494 z dnia 2021-07-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na budowie oświetlenia drogowego ul. Podgórskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.erzeszow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane polegające na budowie oświetlenia drogowego ul. Podgórskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21222e5e-da57-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00119494
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00101932/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-I.271.44.120.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa oświetlenia ulicy Podgórskiej
w Rzeszowie na odcinku od skrzyżowania z ul. Zawiszy Czarnego do skrzyżowania z ul. Podkarpacką w tym:
- montaż kabla oświetleniowego YAKXS 4x35 mm2,
- montaż płaskownika uziemiającego FeZn,
- montaż opraw oświetleniowych LED spełniających normę PN-EN 13201-2:2016 (Oświetlenie dróg - Część 2: Wymagania funkcjonalne),
- montaż słupów aluminiowych, anodowanych na kolor srebrzysto-szary.
Sterowniki sterowania oświetleniem mają być kompatybilne i współpracować
z użytkowaną w Rzeszowie platformą informatyczną, zarządzającą miejską infrastrukturą oświetleniową oraz mają mieć zapewniony 10-letni dostęp do systemu od momentu zamontowania.
Wykonawca uwzględni w ofercie korzyści materialne wynikające z przejęcia materiałów rozbiórkowych.
Zamówienie realizowane będzie na podstawie decyzji zatwierdzającej projekt budowlany i udzielający pozwolenia na budowę nr 159/2020 z dnia
12.03.2020 r. znak: AR.6740.53.5.2020.WR53 oraz zgłoszenia robót nie wymagających pozwolenia na budowę w zakresie budowy odcinka sieci oświetleniowej w ciągu ul. Podkarpackiej, do którego Podkarpacki Urząd Wojewódzki nie wniósł sprzeciwu oraz zgłoszenia robót nie wymagających pozwolenia na budowę w zakresie budowy przyłącza oświetleniowego ul. Podgórskiej, do którego Prezydent Miasta Rzeszowa nie wniósł sprzeciwu.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
1) dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiar robót
2) projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45314310-7 - Układanie kabli
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 19 lipca 2021 r. godz. 11:00 nie wpłynęła żadna oferta.| 2021-07-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |