Remont dachu budynku administracyjno-warsztatowego Zakładu Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Miękini.

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. z siedzibą w Miękini

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00118196
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00118196/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-16 14:59
Lokalizacja
Miękinia, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-452a1686-d80e-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
9131289968
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzeniaKładzenie rynienOchrona odgromowaRoboty izolacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00118196 z dnia 2021-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu budynku administracyjno-warsztatowego Zakładu Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Miękini.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. z siedzibą w Miękini

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930926335

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Willowa

1.5.2.) Miejscowość: Miękinia

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-330

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bok@miekinia-zuk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miekinia-zuk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/470347

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dachu budynku administracyjno-warsztatowego Zakładu Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Miękini.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-452a1686-d80e-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00118196

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00097313/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.4/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 220,000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Roboty remontowe w zakresie związanym z wymianą pokrycia dachowego, obróbek blacharskich, orynnowania i rur spustowych, kratek wentylacyjnych, zwodów poziomych i pionowych instalacji odgromowych, demontażem oraz wymianą kominków wentylacyjnych, wykonaniem docieplenia dachu budynku ze styropapy oraz z wykonaniem nowego papowego pokrycia dachowego z papy termozgrzewalnej 5,2 SBS szybki profil.- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót ( STWiORB ), pomocniczo Przedmiar robót- i na tej podstawie należy wycenić ofertę. Przedmiot zamówienia obejmuje także wszystkie inne czynności, wyraźnie niewyspecyfikowane w opisie przedmiotu zamówienia, które z przyczyn technicznych, technologicznych lub organizacyjnych, są lub staną się niezbędne do wykonania robót opisanych w dokumentacji technicznej i w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45261320-3 - Kładzenie rynien

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45320000-6 - Roboty izolacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie o udzielenie zamówienia zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Zamawiający, na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę 220 000, 00 zł brutto ( słownie: dwieście dwadzieścia tysięcy złotych ) i udostępnił tę informację na stronie internetowej prowadzonego postępowania (ID 470347) przed otwarciem ofert, które miało miejsce 13 lipca 2021 r. o godzinie 10:00.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 258300,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 298600,00 PLN

2021-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane