Budowa ścieżki rowerowej Gołębiewo – Rywałd na terenie gminy Radzyń Chełmiński: odcinek D

GMINA MIASTO I GMINA RADZYŃ CHEŁMIŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00119530
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00119530/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-19 14:13
Lokalizacja
Radzyń Chełmiński, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-25903a62-cf59-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8762308769
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

AMAR Spółka z o.o.Człuchów, PL · lot 0
747 674,32 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00119530 z dnia 2021-07-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ścieżki rowerowej Gołębiewo – Rywałd na terenie gminy
Radzyń Chełmiński: odcinek D

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO I GMINA RADZYŃ CHEŁMIŃSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118655

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Towarzystwa Jaszczurczego 9

1.5.2.) Miejscowość: Radzyń Chełmiński

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-220

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 56 6886010

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@radzynchelminski.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.radzynchelminski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/radzynchelminski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ścieżki rowerowej Gołębiewo – Rywałd na terenie gminy
Radzyń Chełmiński: odcinek D

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25903a62-cf59-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00119530

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001315/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa ścieżki rowerowej Gołębiewo – Rywałd na terenie gminy Radzyń Chełmiński: odcinek D.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 3. Efektywność energetyczna i gospodarka niskoemisyjna w regionie, Działalnie 3.4 Zrównoważona mobilność miejska i promowanie strategii niskoemisyjnych, Schemat 2: Budowa i przebudowa ścieżek rowerowych do 5 km (runda I), w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00086807/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KD.271.4.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Budowa ścieżki rowerowej Gołębiewo – Rywałd na terenie gminy Radzyń Chełmiński: odcinek D”, wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 543 od km 26+999 do 27+647 w następującym zakresie:
Roboty pomiarowe i przygotowawcze:
- roboty pomiarowe,
- ścinanie drzew z karczowaniem
Roboty rozbiórkowe:
- rozebranie podbudowy z mas mineralno-bitumicznych z wywiezieniem
Wykopy:
- usunięcie humusu z transportem,
- przekopanie rowów w nowych miejscach
Nasypy:
- formowanie i zagęszczanie nasypów
Ścieżka rowerowa:
- profilowanie i zagęszczenie podłoża,
- ława pod obrzeża betonowa z oporem,
- obrzeża betonowe o wym. 30x8 cm na podsypce cementowo - piaskowej,
- podbudowa z gruntu stabilizowanego cementem,
- podbudowa z kruszywa łamanego 0-31,5 o gr. 10 cm po zagęszczeniu,
- nawierzchnia z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm (bezfazowa) na podsypce cementowo-piaskowej
Zjazdy:
- profilowanie i zagęszczenie podłoża,
- krawężniki betonowe o wym. 15x30 cm z wykonaniem ław betonowych na podsypce cementowo-piaskowej,
- krawężniki betonowe o wym. 15x22 cm z wykonaniem ław betonowych na podsypce cementowo-piaskowej,
- podbudowa z kruszywa 0-31,5 o gr. 20 cm po zagęszczeniu,
- nawierzchnia z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm (bezfazowa) na podsypce cementowo-piaskowej
Plantowanie terenu i skarp – obrobienie na czysto:
- plantowanie skarp i korony nasypów,
- reprofilacja rowów i kanałów melioracyjnych, odmulenie istniejących rowów,
- humusowanie skarp z obsianiem
Odwodnienie:
- ława pod ściek z betonu B-15 z oporem,
- ścieki z prefabrykatów betonowych o gr. 15 cm na podsypce cementowo-piaskowej,
- przepusty rurowe pod zjazdami
Oświetlenie, bariery, ogrodzenie, regulacje:
- oświetlenie,
- poręcze ochronne,
- regulacja pionowa studzienek,
- rozebranie ogrodzeń z siatki na linkach,
- cokoły betonowe prefabrykowane pod ogrodzenia panelowe,
- ogrodzenie panelowe
Oznakowanie:
- na czas robót,
- ustawienie słupków do znaków z rur stalowych ocynkowanych ,
- pionowe znaki drogowe
Inwentaryzacja:
- geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza.
. Szczegółowy opis zakresu robót oraz technologie ich wykonania określają następujące
dokumenty stanowiące załączniki do SWZ:
1) Wzór umowy (zał. Nr 3)
2) Szczegółowa specyfikacja techniczna (zał. Nr 4)
3) Przedmiar robót (zał. Nr 5)
4) Projekt budowlany (zał. Nr 6).

Zamawiający załącza do SWZ przedmiar robót, który należy traktować jako materiał pomocniczy
i uzupełniający w stosunku do dokumentacji budowlanej.

W pasie drogowym mogą znajdować się niezinwentaryzowane sieci: telekomunikacyjna, wodociągowa i elektryczna, w przypadku wystąpienia roboty w tym terenie prace należy wykonać ręcznie pod nadzorem gestorów sieci.

Zamawiający dodatkowo wyjaśnia, że w każdym przypadku użycia w opisie przedmiotu zamówienia odniesień do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”, o ile zapewnią uzyskanie parametrów technicznych oraz bezpieczeństwa użytkowania podobnych lub lepszych od założonych, pod warunkiem, że wykonawca udowodni w ofercie, iż proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.

Wymagany minimalny okres gwarancji: 36 miesięcy licząc od daty protokolarnego odbioru przedmiotu zamówienia.
Więcej informacji znajduje się w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 747674,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 838534,05 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 747674,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AMAR SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 386646250

7.3.3) Ulica: ul. Królewska 21

7.3.4) Miejscowość: Człuchów

7.3.5) Kod pocztowy: 77-300

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 747674,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-07-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane