Remont instalacji elektrycznej wraz z częściową wymianą posadzek w budynku będącego siedzibą Niepublicznego Przedszkola Promyk przy ul. Elfów 7 w Tychach – II postępowanie
Gmina Miasta Tychy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00119937
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00119937/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-20 08:12
- Lokalizacja
- Tychy, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eda9770a-d28d-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6460013450
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00119937 z dnia 2021-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont instalacji elektrycznej wraz z częściową wymianą posadzek w budynku będącego siedzibą Niepublicznego Przedszkola Promyk przy ul. Elfów 7 w Tychach – II postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Tychy
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Miasta Tychy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255507
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niepodległości 49
1.5.2.) Miejscowość: Tychy
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 327763807
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umtychy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.umtychy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont instalacji elektrycznej wraz z częściową wymianą posadzek w budynku będącego siedzibą Niepublicznego Przedszkola Promyk przy ul. Elfów 7 w Tychach – II postępowanie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eda9770a-d28d-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00119937
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000734/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Remont instalacji elektrycznej wraz z częściową wymianą posadzek w budynku będącego siedzibą Niepublicznego Przedszkola Promyk przy ul. Edukacji
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00090678/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.29.2021.AW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 234696,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie kompleksowych robót budowlanych dla zakresu określonego dokumentacją projektową „Remont instalacji elektrycznych i niskoprądowych” aut. ENERGOPRO inż. Mariusz Strojny oraz dokumentacją wykonawczą „Remont posadzek parkietowych w części pomieszczeń budynku stanowiącego siedzibę Niepublicznego Przedszkola Promyk” aut. mgr inż. Kamila Mzyka.
Zakres obejmuje m.in.:
- wymianę instalacji elektrycznych wraz z osprzętem,
- przeniesienie układów pomiaru energii elektrycznej na zewnątrz budynku, zabudowa przeciwpożarowego wyłącznika prądu,
- wymianę części opraw oświetleniowych,
- wymianę instalacji dzwonkowej wraz z osprzętem,
- wymianę instalacji okablowania strukturalnego,
- wymianę instalacji alarmowej wraz z osprzętem,
- demontaż istniejących posadzek parkietowych oraz listew w czterech pomieszczeniach: sale dla dzieci (razem około 180 m2), usunięcie wierzchniej warstwy posadzki betonowej zanieczyszczonej subitem (razem około 180 m2),
- wykonanie szybkoschnącej wylewki wyrównawczej rzędną podłogi pod nowe okładziny posadzkowe z parkietu dębowego, klasy II/III, o min. wymiarach 22x70x450 mm (Klepka parkietowa – razem około 180 m2),
- montaż nowych listew przypodłogowych z drewna litego dębowego o wysokości 5 cm. – około 113 mb,
- wymianę drzwi wraz z ościeżnicami o wymiarach 70 x200cm oraz 80 x200 cm,
- kompleksowe roboty wykończeniowe po pracach instalacyjnych i montażowych
we wszystkich pomieszczeniach: tynkowanie po zaprawieniu bruzd w ścianach, szpachlowanie, malowanie – ścian i sufitów we wszystkich pomieszczeniach.
Kolorystyka – do uzgodnienia z Dyrekcją placówki (sufity, pomieszczenia piwniczne – białe).
W pomieszczeniach kuchennych - po pracach elektrycznych – położenie glazury
na ścianach (kolorystyka do uzgodnienia z Dyrekcją placówki; płytki ścienne, polerowane grubość: min. 9 mm, typ: bazowe, materiał: gres, wym. min 25x25). Ponadto obróbki ościeży drzwi po demontażach futryn itp.
Powłoki malarskie: kolorystyka do uzgodnienia z Dyrekcją placówki. Na piętrze – farby lateksowe. W pomieszczeniach piwnicznych – farby akrylowe (kolor biały).
Zaznacza się, że Przedszkole Niepubliczne Promyk jest zamknięte dla dzieci w miesiącu sierpniu. Natomiast w lipcu pracuje w ograniczonych grupach. Należy uwzględnić prace budowlane przy funkcjonującej placówce.
Dokumentacja projektowa stanowi załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.W postępowaniu odrzucono jedyną ofertę (zgłoszenie oferty na EPUAP).
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |