urządzenie do dystrakcji formaliny, transparentny pojemnik prostokątny, oprogramowanie do wirtualizacji, dyski do serwera
Instytut Psychiatrii i Neurologii
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00119991
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-07-20 08:39
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250009387
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia do recyklinguInne pojemnikiPakiety oprogramowania i systemy informatyczneDyski
Wykonawcy
2 przyznane
PIK INSTRUMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiaseczno, PL
166 934,15 PLNPIK INSTRUMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiaseczno, PL
166 934,15 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.