Dostawa zestawów do przerobu asfaltu (recyklerów) - zamówienie udzielane w częściach

ZAKŁAD REMONTÓW I KONSERWACJI DRÓG

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00122964
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-07-22 08:17
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5272456107
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Maszyny i sprzęt budowlany

Wykonawcy

2 przyznane

MAREK HĄCIAWrocław, PL
119 925 PLN
MAREK HĄCIAWrocław, PL
119 925 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.