Wykonanie zasilania do elektrycznego pieca kuchennego oraz podgrzewacza wody wraz z robotami towarzyszącymi w budynkach wielorodzinnych objętych likwidacją niskiej emisji w Czerwionce-Leszczynach.

ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W CZERWIONCE-LESZCZYNACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00120225
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00120225/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-20 10:17
Lokalizacja
Czerwionka-Leszczyny, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b4105d20-c81d-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
6423025602
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychOchrona odgromowaElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

Wykonawcy

1 przyznane

EL-INSTAL SP. Z O.O.Bielsko-Biała, PL · lot 0
912 177,36 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00120225 z dnia 2021-07-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie zasilania do elektrycznego pieca kuchennego oraz podgrzewacza wody wraz z robotami towarzyszącymi w budynkach wielorodzinnych objętych likwidacją niskiej emisji w Czerwionce-Leszczynach.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W CZERWIONCE-LESZCZYNACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240785831

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ligonia 5 C

1.5.2.) Miejscowość: Czerwionka-Leszczyny

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-238

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 43 11 440

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgm.zp@czerwionka-leszczyny.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm-czerwionka-leszczyny.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie zasilania do elektrycznego pieca kuchennego oraz podgrzewacza wody wraz z robotami towarzyszącymi w budynkach wielorodzinnych objętych likwidacją niskiej emisji w Czerwionce-Leszczynach.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b4105d20-c81d-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00120225

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000318/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Wykonanie zasilania do elektrycznego pieca kuchennego oraz podgrzewacza wody wraz z robotami towarzyszącymi w budynkach wielorodzinnych objętych likwidacją niskiej emisji w Czerwionce-Leszczynach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00074846/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 02/ZP/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu zasilania do elektrycznego pieca kuchennego oraz podgrzewacza wody wraz z robotami towarzyszącymi w budynkach wielorodzinnych objętych likwidacją niskiej emisji w Czerwionce - Leszczynach. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót elektrycznych oraz ogólnobudowlanych w mieszkaniach użytkowanych, znajdujących się w 18 budynkach zlokalizowanych w Czerwionce-Leszczynach pod następującymi adresami:
1) ul. Kombatantów 1,
2) ul. Kombatantów 2,
3) ul. Kombatantów 3,
4) ul. Kombatantów 4,
5) ul. Kombatantów 5,
6) ul. Kombatantów 6,
7) ul. Kombatantów 7,
8) ul. Kombatantów 9,
9) ul. Mickiewicza 1,
10) ul. Mickiewicza 5,
11) ul. Mickiewicza 7,
12) ul. Mickiewicza 9,
13) ul. Mickiewicza 11,
14) ul. Mickiewicza 4,
15) ul. Mickiewicza 6,
16) ul. Mickiewicza 8,
17) ul. Mickiewicza 10,
18) ul. Szkolna 1.

Na przedmiot zamówienia składa się w szczególności zakres rzeczowy obejmujący m. in:
1) Wymianę WLZ od przyłącza energetycznego napowietrznego lub kablowego do tablicy zabezpieczeń głównych,
2) Wymianę tablic licznikowych,
3) Wymianę WLZ do mieszkań,
4) Zabudowę tablic zabezpieczeń obwodów elektrycznych w mieszkaniach,
5) Wykonanie zasilania do pieca kuchennego elektrycznego,
6) Wykonanie zasilania do zasobnikowego podgrzewacza wody,
7) Wpięcie istniejących obwodów elektrycznych w mieszkaniach,
8) Wykonanie pomiarów instalacji elektrycznej istniejącej oraz instalacji elektrycznej nowo wykonanej. Przedmiot zamówienia należy wykonać w sposób zapewniający dostępność wykonanych instalacji dla osób niepełnosprawnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 912177,36 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 912177,36 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 912177,36 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EL-INSTAL SP. Z O.O.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: RAWA INSTAL Rafał Jankowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 547-214-22-01, 642-319-82-54

7.3.3) Ulica: ul. Słowackiego 69

7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała

7.3.5) Kod pocztowy: 43-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 912177,36 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2021-07-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane