Wykonanie drogi pożarowej przy Al. Tysiąclecia 32 D w Bolesławcu.

MIEJSKI ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W BOLESŁAWCU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00120317
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00120317/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-20 10:51
Lokalizacja
Bolesławiec, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b0ad9fd8-db05-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6121775097
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00120317 z dnia 2021-07-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie drogi pożarowej przy Al. Tysiąclecia 32 D w Bolesławcu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W BOLESŁAWCU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230022182

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Dolne Młyny 23

1.5.2.) Miejscowość: Bolesławiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-700

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 75 644 09 01

1.5.8.) Numer faksu: 75 644 09 25

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzgm.boleslawiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzgm.boleslawiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.js.boleslawiec.bip-gov.pl/public/?id=112294

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie drogi pożarowej przy Al. Tysiąclecia 32 D w Bolesławcu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0ad9fd8-db05-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00120317

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004491/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Wykonanie drogi pożarowej przy Al. Tysiąclecia 32 D w Bolesławcu.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00102357/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 3.DEK.ZP.2021.AD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Wykonanie drogi pożarowej przy
Al. Tysiąclecia 32 D w Bolesławcu” zgodnie z przepisami Prawa budowlanego, oraz z uzgodnieniami i opiniami zawartymi w dokumentacji projektowej. Zakres robót budowlanych obejmuje wykonanie drogi pożarowej wraz z zjazdem z drogi głównej i oświetleniem terenu oraz odwodnieniem na działkach nr 396/1, 396/4, 26/2 obręb 0014 Bolesławiec.


W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać:
a) przebudowę drogi pożarowej,
b) przebudowę dróg wewnętrznych,
c) budowę chodników,
d) budowę miejsc postojowych,
e) budowę odwodnienia,
f) budowę oświetlenia,
g) aktualizację organizacji ruchu.

Kolejność realizacji poszczególnych obiektów:
- Roboty rozbiórkowe,
- Roboty ziemne: branża drogowa, branża elektryczna, branża sieciowa - odwodnienie,
- Roboty montażowe: branża drogowa, branża elektryczna, branża sieciowa – odwodnienie,
- Roboty ziemne: branża drogowa,
- Ułożenie krawężników i obrzeży,
- Układanie stabilizacji podłoża, podbudowy,
- Układanie kolejnych warstw konstrukcyjnych nawierzchni,
- Wykonanie docelowej organizacji ruchu,
- Uporządkowanie terenu budowy,
- Wywóz gruzu,
- Wykonanie dokumentacji powykonawczej.

Technologia wykonywanych robót polegać będzie na wykonaniu robót rozbiórkowych istniejących nawierzchni drogowych oraz humusu. Następnie należy przystąpić do robót ziemnych związanych z ułożeniem elementów sieci kanalizacji deszczowej, sieci oświetlenia, pamiętając o zabezpieczeniu wykopów. Następnie należy przystąpić do robót ziemnych związanych z korytowaniem pod projektowane konstrukcje (jezdni, miejsc postojowych, chodników). Po ułożeniu krawężników i obrzeży należy wykonać roboty nawierzchniowe poprzez ułożenie kolejnych warstw konstrukcyjnych nawierzchni drogowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Ceny złożonych ofert przekraczają wysokość środków, jakie Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 593614,64 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 626008,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-07-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane