Dostosowanie budynku Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Czudcu Filia w Tarnobrzegu do wymogów bezpieczeństwa przeciwpożarowego.
PODKARPACKI ZESPÓŁ PLACÓWEK WOJEWÓDZKICH W RZESZOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00120958
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00120958/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-20 13:51
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-735a8351-d417-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8133836291
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00120958 z dnia 2021-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie budynku Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Czudcu Filia w Tarnobrzegu do wymogów bezpieczeństwa przeciwpożarowego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PODKARPACKI ZESPÓŁ PLACÓWEK WOJEWÓDZKICH W RZESZOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 385631788
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Romana Niedzielskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-036
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 8534097
1.5.8.) Numer faksu: 17 8534682
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pcen.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pcen.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pcen.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostki organizacyjne administracji samorządowej nieposiadające osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie budynku Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Czudcu Filia w Tarnobrzegu do wymogów bezpieczeństwa przeciwpożarowego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-735a8351-d417-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00120958
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006417/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Dostosowanie budynku Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Czudcu Filia w Tarnobrzegu do wymogów bezpieczeństwa przeciwpożarowego.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00098760/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-3211/1/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostosowanie budynku Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Czudcu Filia w Tarnobrzegu do wymogów bezpieczeństwa przeciwpożarowego obejmujące:
obudowanie klatki schodowej ścianami klasy REI60 odporności ogniowej, zamknięcie drzwiami EI30S200 oraz wyposażenie w system oddymiania w postaci dwóch klap dymowych, uruchamianymi samoczynnie za pomocą systemu wykrywania dymu z automatycznym napowietrzeniem poprzez drzwi wejściowe,
wymianę drzwi wejściowych, na drzwi dwuskrzydłowe prowadzące na zewnątrz budynku o wymiarach 130 (90+30) / 205,
wyposażenie w samozamykacze wszystkich drzwi z pomieszczeń, które po ich całkowitym otwarciu zawężają szerokości drogi ewakuacyjnej,
zamknięcie kotłowni drzwiami klasy EI30 odporności ogniowej EI30 z zamkiem antypanicznym,
zapewnienie obudowy poziomych dróg ewakuacyjnych klasy EI30 odporności ogniowej,
usunięcie drewnianej okładziny stopni na klatce schodowej lub wymianie ich na okładzinę co najmniej trudno zapalną,
wymianę istniejących nie spełniających wymagań ochrony p.poż. wykładzin podłogowych na trudno zapalne wykładziny podłogowe,
zabezpieczenie przepustów instalacyjnych o średnicy powyżej 0,04 m do klasy EI60 odporności ogniowej,
umieszczenie w każdym pokoju hotelowym planu ewakuacji,
wyposażenie obiektu w zwiększoną o 100% ilość środka gaśniczego zawartego gaśnicach przenośnych,
wyposażenie budynku w przeciwpożarowy wyłącznik prądu
zainstalowanie na drogach ewakuacyjnych awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego natężeniu co najmniej 2 lx oraz podświetleniu znaków ewakuacyjnych,
wyposażenie budynku w hydranty wewnętrzne 25 z wężem półsztywnym oraz w zawieszoną o 100% ilość gaśnic w celu zapewnienia możliwości skutecznego gaszenia pożaru w pierwszej fazie rozwoju,
zaprojektowano hydrant zewnętrzny
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31625100-4 - Systemy wykrywania ognia
31625200-5 - Systemy przeciwpożarowe
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.| 2021-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |