Remont dachu budynku wielorodzinnego przy ul Podzamcze 7 w Obornikach Śląskich
Gmina Oborniki Śląskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00120354
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00120354/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-20 11:01
- Lokalizacja
- Oborniki Śląskie, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1494b605-d985-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9151605065
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00120354 z dnia 2021-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu budynku wielorodzinnego przy ul Podzamcze 7 w Obornikach Śląskich
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Oborniki Śląskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935081
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Trzebnicka 1
1.5.2.) Miejscowość: Oborniki Śląskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-120
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 71 310 35 19
1.5.8.) Numer faksu: 71 310 22 95
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: oborniki@oborniki-slaskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.oborniki-slaskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl, http://bip.oborniki-slaskie.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dachu budynku wielorodzinnego przy ul Podzamcze 7 w Obornikach Śląskich2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1494b605-d985-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00120354
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002471/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Remont dachu budynku wielorodzinnego przy ul Podzamcze 7 w Obornikach Śląskich.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00099466/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.55.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 156580,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu pokrycia dachu o konstrukcji drewnianej wraz obróbkami blacharskimi budynku wielorodzinnego przy ul, Podzamcze 7 w Obornikach Śląskich. Roboty będą obejmowały wykonanie rusztowań wokół budynku wraz wykonaniem zadaszeń nad wejściami do budynków. Ustawić odpowiednie tablice informujące o wykonywanych robotach i zachowaniu szczególnej ostrożności przez mieszkańców. Demontaż starej papy składającej się z dwóch warstw, demontażu wszystkich obróbek blacharskich, rynien dachowych nadających się do ponownego wbudowania. Po wykonaniu wszystkich robót rozbiórkowych należy dokładnie oczyścić podłoże oraz podobijać wystające gwoździe, następnie ułożyć płyty OSB gr 22mm i przymocować za pomocą odpowiednich wkrętów do tego przeznaczonych. Ułożyć warstwę papy podkładowej przymocowaną gwoździami papowymi używając odpowiednich podkładek papowych. Zamocować uprzednio zdemontowane rynny oraz wykonać wszelkie obróbki blacharskie. Po wykonaniu obróbek blacharskich ułożyć drugą warstwę papy. Materiały pochodzące z rozbiórki pokrycia dachowego należy poddać utylizacji do wyspecjalizowanych firm. Po wykonaniu wszystkich robót teren wokół budynku należy pozostawić uporządkowany. INFORMACJE DODATKOWE.1. Na wykonawcy ciążyć będą obowiązki: a) zabezpieczenia terenu inwestycji w zakresie prowadzonych robót 2) Zamawiający, zgodnie z zapisami art. 95 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz.
2019 ze zm.), żąda by kierownik robót był zatrudniony przez wykonawcę na podstawie umowy o pracę. Przedstawiony wyżej opis ma charakter jedynie informacyjny. Dokładny zakres przedmiotu zamówienia określa załączony do SWZ przedmiar robót. Zamawiający sugeruje przeprowadzenie wizji lokalnej. Termin wizji należy ustalić z osobą do kontaktów w zakresie merytorycznym. Zamawiający będzie żądał zastosowania do realizacji zamówienia materiałów w gatunku I, opatrzonych niezbędnymi świadectwami i dopuszczeniami do stosowania. Dokumenty dotyczące zastosowanych materiałów wykonawca będzie obowiązany przekazywać zamawiającemu przed ich wbudowaniem. Wszystkie roboty muszą być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Wykonawca zobowiązany jest w czasie wykonywania robót będących przedmiotem zamówienia zapewnić na terenie objętym pracami należyty ład, porządek, przestrzeganie przepisów BHP i przeciwpożarowych. Wszystkie osoby zatrudnione a
pracujące na wysokości powinny legitymować się odpowiednimi badaniami wysokościowymi ( powyżej 3,0 m).Wykonawca ponosi odpowiedzialność za szkody powstałe w związku z realizacją zamówienia oraz wskutek innych działań osób zatrudnionych przez Wykonawcę. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie wpłynęły ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2021-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |