„Urządzenie dróg płytami: Zadanie nr 1: remont ul. Macieja w Koszalinie Zadanie nr 2: remont odcinka ul. Stefana Czarnieckiego w Koszalinie Zadanie nr 3: remont odcinka ul. Saperów w Koszalinie”
Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00120614
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00120614/02
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-20 12:22
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fceda9bd-c1d9-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6692385366
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00120614 z dnia 2021-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Urządzenie dróg płytami:
Zadanie nr 1: remont ul. Macieja w Koszalinie
Zadanie nr 2: remont odcinka ul. Stefana Czarnieckiego w Koszalinie
Zadanie nr 3: remont odcinka ul. Saperów w Koszalinie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330002466
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Połczyńska
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-815
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdit-koszalin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdit-koszalin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.zdit-koszalin.pl/zamowienia1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Urządzenie dróg płytami:Zadanie nr 1: remont ul. Macieja w Koszalinie
Zadanie nr 2: remont odcinka ul. Stefana Czarnieckiego w Koszalinie
Zadanie nr 3: remont odcinka ul. Saperów w Koszalinie”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fceda9bd-c1d9-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00120614
2.6.) Wersja ogłoszenia: 02
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000020/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Urządzenie dróg płytami
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00070019/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZP.221.7.2021.DSz
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 254110,73 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 1: remont ul. Macieja w KoszalinieRemont nawierzchni płytami ażurowymi (odcinek około 130 m) w ul. Macieja w Koszalinie. Droga w układzie pasowym (2 pasy x 1,0 m) z przerwą 0,8 m, wraz z obustronnymi poboczami z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie C50/30 gr. 15 cm. Inwestycja ma na celu poprawę warunków ruchu na projektowanym obszarze poprzez polepszenie parametrów technicznych i podniesienie komfortu życia mieszkańcom.
Konstrukcje nawierzchni:
- 12 cm płyty betonowe typu JOMB
- 3 cm podsypka piaskowa
- 15 cm kruszywo łamane stabilizowane mechanicznie C50/30.
Zakres robót budowlanych obejmuje:
- roboty ziemne,
- roboty w zakresie wykonania konstrukcji nawierzchni.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.5.) Wartość części: 87286,97 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 2: remont odcinka ul. Stefana Czarnieckiego w KoszalinieZaprojektowano remont drogi poprzez wykonanie nawierzchni z płyt drogowych betonowych ażurowych w systemie pasowym oraz kruszywa. Długość remontowanego odcinka drogi wynosi 102,3m. Szerokość remontowanej jezdni wynosi 3,6-7,4m. Powierzchnia remontowanej drogi: 476,5m2. Spadek poprzeczny drogi jednostronny o wartości 2%. Odprowadzenie wód deszczowych odbywać się będzie jak dotychczas powierzchniowo. Nie przewiduje się wycinki drzew oraz krzewów. Wykonawca w przypadku uszkodzenia pasów zieleni dokona ich odtworzenia. Istniejące drzewo przy skrzyżowaniu z ul. Józefa Sowińskiego należy zabezpieczyć przed uszkodzeniem w trakcie wykonywania robót.
Zakres robót dla całego zamierzenia budowlanego oraz kolejność realizacji poszczególnych elementów robót:
1) roboty pomiarowe,
2) rozebranie istniejącej nawierzchni,
3) korytowanie uzupełniające z wyprofilowaniem terenu,
4) wykonanie konstrukcji nawierzchni jezdni:
a) płyty drogowe :
- płyty drogowe betonowe ażurowe Jomb 100x75x12cm/ kruszywo łamane 0/31,5 gr. 15cm,
- podsypka piaskowa gr. 3cm,
- kruszywo łamane 0/31,5 C50/30 stabilizowane mechanicznie gr 15cm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.5.) Wartość części: 61437,62 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 3: remont odcinka ul. Saperów w KoszalinieZaprojektowano remont ciągu pieszo jezdnego poprzez wykonanie nawierzchni z płyt drogowych betonowych ażurowych w systemie pasowym oraz kruszywa. Długość remontowanego odcinka ciągu pieszo-jezdnego wynosi 87,7m, szerokość: 5m, powierzchnia remontu 436m2. Spadki poprzeczne jednostronne o wartości 2%. Odwodnienie odbywać się będzie jak dotychczas powierzchniowo.
Zakres robót dla całego zamierzenia budowlanego oraz kolejność realizacji poszczególnych elementów robót:
1) roboty pomiarowe,
2) korytowanie wraz z wyprofilowaniem terenu,
3) wykonanie konstrukcji nawierzchni jezdni - płyty drogowe:
- płyty drogowe betonowe ażurowe Jomb 100x75x12cm/ kruszywo łamane 0/31,5, gr. 15cm,
- podsypka piaskowa gr. 3cm,
- kruszywo łamane 0/31,5 C50/30 stabilizowane mechanicznie gr 15cm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.5.) Wartość części: 57869,50 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78784,86 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 95477,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 78784,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorswto Budowlano Inżynieryjne Spectrum S.C. Tomasz Lisowski Łukasz Gmerek
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiębiorswto Budowlano Inżynieryjne Spectrum S.C. Tomasz Lisowski Łukasz Gmerek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6692556247
7.3.3) Ulica: ul. Zwycięstwa 109/14
7.3.4) Miejscowość: Koszalin
7.3.5) Kod pocztowy: 75-600
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonanie nawierzchni z płyt JOMB
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe GALANT Malwina Sokalska, Parnowo 2, 76-039 Biesiekierz
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 78787,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 71852,18 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 88687,92 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 71852,18 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Budowlano Inżynieryjne Spectrum S.C. Tomasz Lisowski Łukasz Gmerek
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano Inżynieryjne Spectrum S.C. Tomasz Lisowski Łukasz Gmerek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6692556247
7.3.3) Ulica: ul. Zwycięstwa 109/14
7.3.4) Miejscowość: Koszalin
7.3.5) Kod pocztowy: 75-600
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe GALANT Malwina Sokalska, Parnowo 2, 76-039 Biesiekierz - wykonanie nawierzchni z płyt JOMB.
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 71852,18 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 3
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 3
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 69260,53 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 81627,36 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 69260,53 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Budowlano Inżynieryjne Spectrum S.C. Tomasz Lisowski Łukasz Gmerek
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano Inżynieryjne Spectrum S.C. Tomasz Lisowski Łukasz Gmerek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6692556247
7.3.3) Ulica: ul. Zwycięstwa 109/14
7.3.4) Miejscowość: Koszalin
7.3.5) Kod pocztowy: 75-600
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe GALANT Malwina Sokalska, Parnowo 2, 76-039 Biesiekierz - wykonanie nawierzchni z płyt JOMB.
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 69260,53 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |