Zabezpieczenie konserwatorskie i modernizacja celem zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania Fortu Nr 48a „Mistrzejowice” przy ul. Ognistych Wici w Krakowie.

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00121465
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00121465/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-21 08:05
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-052d2587-d8bf-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6751000311
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00121465 z dnia 2021-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zabezpieczenie konserwatorskie i modernizacja celem zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania Fortu Nr 48a „Mistrzejowice” przy ul. Ognistych Wici w Krakowie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350768365

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bolesława Czerwieńskiego 16

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-319

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zbk.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbk-krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zbkkrakow.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zabezpieczenie konserwatorskie i modernizacja celem zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania Fortu Nr 48a „Mistrzejowice” przy ul. Ognistych Wici w Krakowie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-052d2587-d8bf-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00121465

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000694/22/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.25 Zabezpieczenie konserwatorskie i modernizacja celem zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania Fortu Nr 48a „Mistrzejowice” przy ul. Ognistych Wici w Krakowie.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00098047/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 61/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1248142,09 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zabezpieczenie konserwatorskie i modernizacja celem zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania Fortu Nr 48a „Mistrzejowice” przy ul. Ognistych Wici w Krakowie, polegające na pracach w obrębie stropodachu i galerii strzeleckiej w zakresie:
- usuwania gleby,
- odbijania tynków,
- oczyszczania powierzchni murów,
- rozbiórki i wymiany zniszczonych elementów betonowych,
- rekonstrukcji gzymsów,
- hydroizolacji stropodachu,
- udrożnienia odpływów i naprawy koryta,
- wykonaniu formy i kopuły żelbetowej wraz z mocowaniem płyt granitowych,
- udrożnienia i zabezpieczenia geowłókniną zasypu drenarsko-detonacyjnego,
- wykonania balustrady drewnianej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu złożono 1 ofertę, która podlega odrzuceniu.
2021-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane