Budowa oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Żelechów
GMINA ŻELECHÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00120985
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00120985/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-20 13:57
- Lokalizacja
- Żelechów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a2c3f5c6-c8fb-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8262037238
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00120985 z dnia 2021-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Żelechów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŻELECHÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582204
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Żelechów
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-430
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@zelechow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zelechow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zelechow.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Żelechów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a2c3f5c6-c8fb-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00120985
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00015291/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa oczyszczalni ścieków w Żelechowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00076706/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WP.ZPI.271.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy robót budowanych wraz z niezbędnymi dostawami w celu realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Budowa oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Żelechów”.
Przedmiotem inwestycji jest budowa i przebudowa oczyszczalni ścieków komunalnych o przepustowości (Qd)śr=1000m3/d, RLM = 10000 z infrastrukturą techniczną zlokalizowanej na działkach ewid. nr 48/1, 48/2 obręb ewidencyjny 140314_4.0001 Żelechów.
Budowa i przebudowa oczyszczalni ścieków musi być realizowana z zachowaniem ciągłości pracy (oczyszczania ścieków) istniejącej oczyszczalni ścieków. Po wybudowaniu nowych obiektów i przebudowie obiektów istniejących ścieki zostaną przełączone ze starego układu technologicznego na nowy układ technologiczny. Obiekty wyłączone z eksploatacji zostaną rozebrane.
Na terenie oczyszczalni ścieków projektuje się także międzyobiektowe sieci technologiczne, elektryczne, sterownicze, wodociągowe, kanalizacyjne, drogę wewnętrzną z placem technologicznym, ogrodzenie terenu i zieleń izolacyjną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45252127-4 - Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31121200-2 - Zestawy prądnicowe z silnikiem spalinowym o zapłonie iskrowym
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45232411-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej
45232420-2 - Roboty w zakresie ścieków
45232421-9 - Roboty w zakresie oczyszczania ścieków
45232422-6 - Roboty w zakresie uzdatniania osadów
45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków
45232424-0 - Roboty budowlane w zakresie wylotów kanałów ściekowych
45252100-9 - Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315000-8 - Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu na realizację robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa oczyszczalni ścieków na terenie gminy Żelechów”, ogłoszonego w BZP pod numerem: 2021/BZP 00076706 z dnia 09.06.2021 r, zmienionego ogłoszeniem o zmianie ogłoszenia nr 2021/BZP 00097256/01 z dnia 28.06.2021 r., do upływu składania ofert, tj. do dnia 07.07.2021 r. do godziny 10:00 wpłynęło 5 ofert. Przed otwarciem ofert Zamawiający działając na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy PZP, zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postepowania informację o maksymalnej kwocie jaką zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia tj. 10.000.000,00 zł. Oferta z najniższą ceną opiewa na kwotę 14.471.026,26 zł brutto. Cena tej oferty obecnie przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto – 10.000.000,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14471026,26 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 17362019,43 PLN
| 2021-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |