DOSTAWA MATERIAŁÓW I ODCZYNNIKÓW DO BADAŃ PRZEMYSŁOWYCH - POWTÓRKA
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00122667
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-07-21 14:44
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8951645574
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki laboratoryjneSoczewki kontaktoweKultury mikrobiologiczne
Wykonawcy
15 przyznanych
A-BIOTECH - M. ZEMANEK-ZBOCH, SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
231 746,82 PLNATS BALICKI FLOREK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMściwojów, PL
11 830,98 PLNA-BIOTECH - M. ZEMANEK-ZBOCH, SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
231 746,82 PLNA-BIOTECH - M. ZEMANEK-ZBOCH, SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
4201,5 PLNA-BIOTECH - M. ZEMANEK-ZBOCH, SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
23 970,6 PLNA-BIOTECH - M. ZEMANEK-ZBOCH, SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
231 746,82 PLNA-BIOTECH - M. ZEMANEK-ZBOCH, SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
231 746,82 PLNA-BIOTECH - M. ZEMANEK-ZBOCH, SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
231 746,82 PLNA-BIOTECH - M. ZEMANEK-ZBOCH, SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
231 746,82 PLNA-BIOTECH - M. ZEMANEK-ZBOCH, SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
231 746,82 PLNA-BIOTECH - M. ZEMANEK-ZBOCH, SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
231 746,82 PLNA-BIOTECH - M. ZEMANEK-ZBOCH, SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
231 746,82 PLNA-BIOTECH - M. ZEMANEK-ZBOCH, SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
231 746,82 PLNATS BALICKI FLOREK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMściwojów, PL
11 830,98 PLNA-BIOTECH - M. ZEMANEK-ZBOCH, SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
231 746,82 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.