Remonty cząstkowe nawierzchni dróg powiatowych na terenie Powiatu Strzyżowskiego w 2025 roku

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W STRZYŻOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00198643
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00198643/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-18 12:50
Lokalizacja
Strzyżów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-50df357a-d653-4901-a483-b19c46eb0a25
Identyfikator
8191510169
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

LESZEK KOCHANOWICZRaniżów, PL · lot 0
287 943 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00198643 z dnia 2025-04-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty cząstkowe nawierzchni dróg powiatowych na terenie Powiatu Strzyżowskiego w 2025 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W STRZYŻOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370488207

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Łukasiewicza 33

1.5.2.) Miejscowość: Strzyżów

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-100

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 172761932

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd@strzyzow.un.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.pzd.strzyzowski.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.pzd.strzyzowski.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Wykonywanie obowiązków zarządcy dróg powiatowych w rozumieniu przepisów ustawy o drogach publicznych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remonty cząstkowe nawierzchni dróg powiatowych na terenie Powiatu Strzyżowskiego w 2025 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-50df357a-d653-4901-a483-b19c46eb0a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00198643

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00057577/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Remonty cząstkowe nawierzchni dróg powiatowych na terenie Powiatu Strzyżowskiego w 2025 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD.261.7.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 240000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Remonty cząstkowe nawierzchni dróg powiatowych na terenie Powiatu Strzyżowskiego w 2025 r.”. Zakres zadania obejmuje następujący charakter robót:
a) oznakowanie miejsc robót, cięcie krawędzi nawierzchni do głębokości 10 cm, rozbiórka uszkodzonej nawierzchni i podbudowy do głębokości 30 cm przy pomocy koparki wraz z odwozem materiału do 5 km w miejscach wyznaczonych na drogach powiatowych Powiatu Strzyżowskiego, wykonanie podbudowy z mieszanki kruszywa łamanego 0-31,5 grubości po zagęszczeniu 24 cm, wykonanie warstwy ścieralnej z masy mineralno-asfaltowej o gr. 6 cm po zagęszczeniu wraz ze skropieniem podbudowy i krawędzi powierzchni wyciętych miejsc emulsją asfaltową w ilości 0,5 kg/m2, oblanie asfaltem krawędzi styku nawierzchni istniejącej i remontowanej, uporządkowanie terenu na powierzchni ok.1000 m2,
b) frezowanie uszkodzonych miejsc nawierzchni asfaltowej, skropienie podbudowy emulsja asfaltowa w ilości 05 kg/m2, wykonanie nakładki z MMA grubości śr. 6 cm, oblanie asfaltem styku nawierzchni istniejącej i remontowanej, uporządkowanie terenu na powierzchni ok.1000 m2. W szczególności na drogach powiatowych : DP 1929R Pstrągowa – Strzyżów, DP 1320 R Cieszyna – Kamienica Górna,
DP 1933 R Wysoka Strzyżowska – Bonarówka – Żyznów, DP 1930 R Zaborów – Strzyżów, DP 2405 R Jaszczurowa – Wiśniowa.
Zakres robót określa przedmiar robót, wzór kosztorysu ofertowego które stanowią załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 234100,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 476500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 234100,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Leszek Kochanowicz Firma Usługowo-Handlowo-Produkcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8141585952

7.3.4) Miejscowość: Zielonka 64

7.3.5) Kod pocztowy: 36-130

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 287943,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2025-04-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane