„Modernizacja Gminnego Ośrodka Kultury w Lutomiersku”
Gmina Lutomiersk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00121363
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00121363/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-20 18:05
- Lokalizacja
- Lutomiersk, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-15087843-da44-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7311918005
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00121363 z dnia 2021-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja Gminnego Ośrodka Kultury w Lutomiersku”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lutomiersk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934660
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Jana Pawła II nr 11
1.5.2.) Miejscowość: Lutomiersk
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-083
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@lutomiersk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.lutomiersk.info
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.lutomiersk.info/p,87,zamowienie-publiczne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja Gminnego Ośrodka Kultury w Lutomiersku”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-15087843-da44-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00121363
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002226/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja Gminnego Ośrodka Kultury w Lutomiersku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. „Modernizacja Gminnego Ośrodka Kultury w Lutomiersku” dofinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, Osi priorytetowej VI. Rewitalizacja i potencjał endogeniczny regionu, Działanie VI.1 Dziedzictwo kulturowe i infrastruktura kultury, Poddziałanie VI.1.1 Dziedzictwo kulturowe i infrastruktura kultury – ZIT.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00101087/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIiR.271.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące remont pomieszczeń Gminnego Ośrodka Kultury w Lutomiersku wraz z ich adaptacją na nowe funkcje (tj. pracownie tematyczne, pomieszczenia gospodarcze).
3.2. Przedmiot zamówienia nie został podzielony z uwagi na fakt, że zawiera ona zakresy robót związanych z różnymi branżami budowalnymi, które są ze sobą ściśle powiązane. Potrzeba skoordynowania działań różnych Wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia mogłaby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia, spowodowałaby brak spójności prowadzenia prac. Ponadto, podział zamówienia na części mógłby spowodować zwiększenie kosztów realizacji przedmiotu zamówienia, co byłoby dla Zamawiającego nieekonomiczne.
3.3. W zakres robót budowlanych wchodzą:
• prace tynkarskie, malarskie, wykończeniowe;
• wymiana stolarki drzwiowej;
• remont istniejących sanitariatów;
• modernizacja instalacji elektrycznej;
• modernizacja instalacji c.o. w zakresie wymiany grzejników;
• montaż wentylacji mechanicznej;
• dostosowanie pomieszczeń obiektu dla osób niepełnosprawnych, poprzez budowę pochylni dla niepełnosprawnych od strony wejścia głównego do modernizowanego budynku.
UWAGA!
Przygotowując wycenę należy pominąć pozycję nr 4 z kosztorysu nakładczego w części budowlanej, Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w:
- Projekcie Umowy - załącznik nr 8a do SWZ,
- Projekcie Budowlanym – załącznik nr 9 do SWZ,
- Przedmiarach robót, które mają charakter wyłącznie pomocniczy – załącznik nr 10 do SWZ,
- Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR) – załącznik nr 11 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie z uwagi na fakt, że wszystkie oferty podlegały odrzuceniu.| 2021-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |