Przebudowa ciągów komunikacyjnych oraz instalacji centralnego ogrzewania w Zespole Szkół w Żołyni i Szkole Podstawowej w Brzózie Stadnickiej wraz z robotami towarzyszącymi
Gmina Żołynia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00125099
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00125099/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-23 11:57
- Lokalizacja
- Żołynia, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-af15b503-d289-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8151633492
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00125099 z dnia 2021-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ciągów komunikacyjnych oraz instalacji centralnego ogrzewania w Zespole Szkół w Żołyni i Szkole Podstawowej w Brzózie Stadnickiej wraz z robotami towarzyszącymi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Żołynia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581844
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 22
1.5.2.) Miejscowość: Żołynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-110
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 224 30 18
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gzeas@zolynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zolynia.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ciągów komunikacyjnych oraz instalacji centralnego ogrzewania w Zespole Szkół w Żołyni i Szkole Podstawowej w Brzózie Stadnickiej wraz z robotami towarzyszącymi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af15b503-d289-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00125099
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00036631/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa budynków oświatowych w Gminie Żołynia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00089434/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ.271.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 323488,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Część numer 1 – Przebudowa ciągów komunikacyjnych w Zespole Szkół w Żołyni wraz z robotami towarzyszącymiPrzedmiotem zamówienia jest przebudowa ciągów komunikacyjnych (korytarzy górnych), przebudowa części instalacji centralnego ogrzewania oraz przebudowa dwóch pomieszczeń szatni przy sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej Nr 1 w Zespole Szkół w Żołyni.
Zakres prac
Przebudowa korytarzy obejmuje roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, szpachlowanie ścian, szpachlowanie ścian i sufitów, malowanie ścian i sufitów, wykonanie lamperii z tynku cienkowarstwowego mozaikowego oraz ułożenie płytek ceramicznych.
Szpachlowanie – szpachlowanie ścian i sufitów gotową gładzią szpachlową do uzyskania pełnej gładkości.
Malowanie - farbą lateksową do wewnątrz, krotność wg potrzeby dla uzyskania jednolitej barwy, równego pokrycia bez prześwitów i smug. Ściany i sufity malowane w kolorze uzgodnionym z zamawiającym. Po zakończonych pracach malarskich ściany i sufity mają być gładkie o jednolitej barwie.
Wykonanie na ścianach lamperii z tynku cienkowarstwowego mozaikowego - tynk mozaikowy dekoracyjny do elewacji i wnętrz o strukturze 1,0-1,6 mm, wykonywany ręcznie na uprzednio przygotowanym podłożu, tynk układany metodą kombinowaną do trzech kolorów.
Układanie płytek ceramicznych – układanie płytek antypoślizgowych po uprzednim przygotowaniu podłoża wykonanego z lastrika (w tym również wyrównanie za pomocą zaprawy samopoziomującej). Płytki należy układać na kleju klasy C2. Parametry płytek - klas. PEI 5, stopień antypoślizgowości R12, wymiary ok. 30x30 cm.
Płytki cokołowe mogą być wykonane metodą cięcia płytek posadzkowych. Wysokość cokołów w granicach 8–10 cm. Fuga gr. 3 mm.
Modele i kolory płytek, fugi, silikonu – do akceptacji Zamawiającego.
Przebudowa pomieszczeń szatni obejmuje roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, szpachlowanie ścian, szpachlowanie ścian i sufitów, malowanie ścian i sufitów, wykonanie lamperii z tynku cienkowarstwowego mozaikowego oraz ułożenie płytek ceramicznych. Szpachlowanie, malowanie, wykonanie lamperii i układanie płytek jak wyżej.
Minimalny zakres realizacji przedmiotu zamówienia wynosi 70%.
Opisany zakres robót nie wprowadza żadnych barier dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz jest zaprojektowany z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 56684,05 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2) Część numer 2 – Przebudowa instalacji centralnego ogrzewania w Zespole Szkół w ŻołyniPrzedmiotem zamówienia jest przebudowa instalacji centralnego ogrzewania w Szkole Podstawowej Nr 1 w Zespole Szkół w Żołyni.
Stan istniejący:
Instalacja wykonana z rur stalowych spawanych z grzejnikami żeliwnymi typu S. Brak możliwości regulacji oraz odcięcia poszczególnych pionów.
Projektowana instalacja centralnego ogrzewania.
Instalację należy wykonać z rur stalowych węglowych pokrytych na zewnątrz antykorozyjną warstwą cynku. Montaż instalacji oparty na technice „Press” zaprasowywania na rurze złączek. Jako elementy grzejne instalacji należy zastosować grzejniki stalowe płytowe zaworowe z podłączeniem bocznym wysokości 600 mm, typu 22 z wkładką zaworową i zestawem montażowym. Do odcięcia poszczególnych grzejników przewidziano montaż powrotnych zaworów przygrzejnikowych. Do regulacji i odcięcia poszczególnych sekcji grzewczych zaprojektowano kulowe zawory odcinające. Izolację ciepłochłonną rurociągów piwnic należy wykonać z otulin termoizolacyjnych z wełny mineralnej gr. 20-50 mm w foli PE. Rury c.o. prowadzone po ścianach należy mocować za pomocą uchwytów metalowych z wkładką gumową. Odpowietrzenie instalacji przyjęto poprzez odpowietrzniki automatyczne z zaworami stopowymi oraz odpowietrzniki ręczne przygrzejnikowe. Przy przejściach przez przeszkody budowlane instalacje prowadzić
w tulejach ochronnych PVC lub stalowych wystających na 2 cm z obu stron przegrody
i wypełnionych plastycznym uszczelnieniem niehamującym ruchu osiowego rury. Instalację
z poszczególnych kondygnacji, jako instalację z rozdziałem dolnym należy włączyć bezpośrednio do instalacji w pomieszczeniu kotłowni gazowej.
Po przepłukaniu instalacji przeprowadzić próbę ciśnieniową w stanie zimnym i gorącym przy ciśnieniu co najmniej 0,45 MPa w ciągu 20 minut. Nastawy wstępne zaworów termostatycznych wykonać po płukaniu instalacji. Szczelność układu na gorąco należy przeprowadzić przy najwyższych parametrach roboczych czynnika grzejnego. Instalację można uznać za spełniającą wymagania szczelności, jeżeli w czasie 3-dobowej obserwacji niezbędne uzupełnienie wody nie przekroczy 0,1pojemności zładu.
Wykonawca ma obowiązek wykonania wszelkich robót, także nieopisanych dosłownie w SWZ, a będących technologicznie powiązanymi, pomocniczymi i towarzyszącymi, a także robót, których wykonanie jest niezbędne dla wykonania opisanych robót –z przyczyn technologicznych i innych, w tym w szczególności robót przygotowawczych, robót zabezpieczających, niezbędnych robót rozbiórkowych lub demontażowych, odtworzenia rozebranych lub zdemontowanych elementów, naprawienia elementów zniszczonych w wyniku podejmowanych działań, bieżącego usuwania odpadów, gruzu, zanieczyszczeń i zabrudzeń powstałych w wyniku podejmowanych działań.
Minimalny zakres realizacji przedmiotu zamówienia wynosi 70%.
Opisany zakres robót nie wprowadza żadnych barier dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz jest zaprojektowany z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 233102,23 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3) Część numer 3 – Przebudowa ciągów komunikacyjnych w Szkole Podstawowej w Brzózie StadnickiejPrzedmiotem zamówienia jest przebudowa ciągów komunikacyjnych (klatka schodowa oraz górny i dolny korytarz) w Szkole Podstawowej w Brzózie Stadnickiej.
Przebudowa obejmuje ułożenie płytek ceramicznych, antypoślizgowych po uprzednim przygotowaniu podłoża wykonanego z lastrika (w tym również wyrównanie za pomocą zaprawy samopoziomującej). Płytki należy układać na kleju klasy C2. Parametry płytek - klas. PEI 5, stopień antypoślizgowości R12, wymiary ok. 30x60 cm.
Płytki na stopnie (stopnice) z tej samej linii produktowej i kolorystycznej z wyżłobieniami antypoślizgowymi (fabrycznie).
Płytki cokołowe mogą być wykonane metodą cięcia płytek posadzkowych. Wysokość cokołów w granicach 8–10 cm. Fuga gr. 3 mm.
Modele i kolory płytek, fugi, silikonu – do akceptacji Zamawiającego.
Wykonawca ma obowiązek wykonania wszelkich robót, także nieopisanych dosłownie w SWZ, a będących technologicznie powiązanymi, pomocniczymi i towarzyszącymi, a także robót, których wykonanie jest niezbędne dla wykonania opisanych robót –z przyczyn technologicznych i innych, w tym w szczególności robót przygotowawczych, robót zabezpieczających, niezbędnych robót rozbiórkowych lub demontażowych, odtworzenia rozebranych lub zdemontowanych elementów, naprawienia elementów zniszczonych w wyniku podejmowanych działań, bieżącego usuwania odpadów, gruzu, zanieczyszczeń i zabrudzeń powstałych w wyniku podejmowanych działań.
Minimalny zakres realizacji przedmiotu zamówienia wynosi 70%.
Opisany zakres robót nie wprowadza żadnych barier dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz jest zaprojektowany z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 33702,54 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 116094,32 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 116094,32 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 116094,32 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo Usługowa Wojciech Leja
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8151069123
7.3.3) Ulica: Rakszawa 1581
7.3.4) Miejscowość: Rakszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 37-111
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 116094,32 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 245900,86 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 291963,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 245900,86 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo Usługowa Wojciech Leja
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8151069123
7.3.3) Ulica: Rakszawa 1581
7.3.4) Miejscowość: Rakszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 37-111
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 245900,86 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49176,84 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 49176,84 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49176,84 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo Usługowa Wojciech Leja
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8151069123
7.3.3) Ulica: Rakszawa 1581
7.3.4) Miejscowość: Rakszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 37-111
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49176,84 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |