Organizacja i przeprowadzenie kursów/szkoleń dla uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku - edycja I
Zespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00122724
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-07-21 15:11
- Lokalizacja
- Przeworsk, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7941118588
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkół nauki jazdyUsługi szkolenioweUsługi szkolenia specjalistycznegoUsługi szkolenia zawodowego
Wykonawcy
8 przyznanych
ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIERzeszów, PL
16 500 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIERzeszów, PL
15 000 PLNSTOWARZYSZENIE "CENTRUM SZKOLENIA ZAWODOWEGO"Gorlice, PL
7600 PLNSTOWARZYSZENIE "CENTRUM SZKOLENIA ZAWODOWEGO"Gorlice, PL
8400 PLNEDU - IT AUGUSTYN, PIEPRZYCKI SPÓŁKA JAWNARzeszów, PL
15 000 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIERzeszów, PL
1500 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIERzeszów, PL
13 680 PLNEDU - IT AUGUSTYN, PIEPRZYCKI SPÓŁKA JAWNARzeszów, PL
2400 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.