Modernizacja pompowni ścieków sanitarnych w rejonie ul. Wspólnej
Miasto Ustroń
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00121862
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00121862/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-21 10:45
- Lokalizacja
- Ustroń, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-969587e7-da46-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5482407434
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00121862 z dnia 2021-07-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja pompowni ścieków sanitarnych w rejonie ul. Wspólnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Ustroń
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182344
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Ustroń
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-450
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: +48338579300
1.5.8.) Numer faksu: +48338579330
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@ustron.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ustron.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ustron.bip.info.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja pompowni ścieków sanitarnych w rejonie ul. Wspólnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-969587e7-da46-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00121862
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000910/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Modernizacja pompowni ścieków sanitarnych w rejonie ul. Wspólnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00100815/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.15.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 262733,86 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.3. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji pompowni ścieków w ramach zadania inwestycyjnego pn. Modernizacja pompowni ścieków sanitarnych w rejonie ul. Wspólnej.
Przedmiot zamówienia obejmuje realizację robót budowlanych wraz z utylizacją demontowanych urządzeń obejmującą przebudowę:
pompowni ścieków sanitarnych – demontaż istniejącej pompowni kompletnej wraz z elektryką oraz sterowaniem i montaż nowego zbiornika polimerobetonowego o średnicy wewnętrznej 1500mm wraz z elementami wyposażenia,
fragmentu kanalizacji sanitarnej tłocznej – zastąpienie istniejącego kanału PE Dn63 mm, kolektorem PE Dn110 mm, L = 233,6m,
fragmentu kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej – zastąpienie istniejącego kanału PVC Dn200 mm, kolektorem PEHD Dn200 mm, L = 2,7m,
przyłącza elektroenergetycznego do pompowni,
placu parkingowego, manewrowego przed pompownią,
ogrodzenia placu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44211000-2 - Budynki z gotowych elementów
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z przepisem art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
| 2021-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |