MODERNIZACJA DROGI DOJAZDOWEJ DO GRUNTÓW ROLNYCH Z WYKORZYSTANIEM PŁYT YOMB, ZLOKALIZOWANEJ NA DZ. 159 W KOŃCZEWICACH I DZ. 137 W POGORZAŁEJ WSI
GMINA MIŁORADZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00122550
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00122550/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-21 14:10
- Lokalizacja
- Miłoradz, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ee8818bd-d40a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5792029819
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00122550 z dnia 2021-07-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA DROGI DOJAZDOWEJ DO GRUNTÓW ROLNYCH Z WYKORZYSTANIEM PŁYT YOMB, ZLOKALIZOWANEJ NA DZ. 159 W KOŃCZEWICACH I DZ. 137 W POGORZAŁEJ WSI
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIŁORADZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747916
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Żuławska 9
1.5.2.) Miejscowość: Miłoradz
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-213
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.7.) Numer telefonu: 552711531
1.5.8.) Numer faksu: 552711565
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: projekty@miloradz.malbork.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miloradz.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/miloradz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
MODERNIZACJA DROGI DOJAZDOWEJ DO GRUNTÓW ROLNYCH Z WYKORZYSTANIEM PŁYT YOMB, ZLOKALIZOWANEJ NA DZ. 159 W KOŃCZEWICACH I DZ. 137 W POGORZAŁEJ WSI2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee8818bd-d40a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00122550
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000326/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 MODERNIZACJA DROGI DOJAZDOWEJ DO GRUNTÓW ROLNYCH Z WYKORZYSTANIEM PŁYT YOMB, ZLOKALIZOWANEJ NA DZ. 159 W KOŃCZEWICACH I DZ. 137 W POGORZAŁEJ WSI
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00091798/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: R.271.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 212644,57 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:Przebudowa drogi gminnej w zakresie utwardzenia nawierzchni o długości 306 m położonej w obrębie geodezyjnym Kończewice oraz utwardzenia nawierzchni o długości 470 m położonej w obrębie geodezyjnym Pogorzała Wieś, gmina Miłoradz. 2.Przebudowa drogi gminnej obejmuje wykonanie niżej wymienionych robót budowlanych: 1)Utwardzenie istniejącej nawierzchni drogi z kruszywa w postaci dwóch śladów (pasów) z prefabrykowanych żelbetowych płyt wielootworowych typu YOMB o szerokości 1 metra każdy odsuniętych od siebie o 1,0 m z wypełnieniem wolnych przestrzeni i otworów piaskiem z obustronnymi poboczami utwardzonymi kruszywem pochodzącym z korytowania istniejącej nawierzchni drogi o szerokości 0,5 m. 2)Na początku i na końcu opracowania oraz w miejscu utwardzenia zjazdów dodatkowe wypełnienie pasa między płytami z prefabrykowanych żelbetowych płyt wielootworowych typu YOMB o szerokości 1 metra płytą YOMB - w miejscach zaznaczonych na rysunku planu sytuacyjnego.3)Utwardzenie nawierzchni istniejących zjazdów indywidualnych kruszywem pochodzącym z korytowania istniejącej nawierzchni drogi. 4)Zabezpieczenie istniejących kabli teletechnicznych rurami osłonowymi dwudzielnymi pod utwardzaną nawierzchnią jezdni.5)Zagospodarowanie terenów zielonych w granicach pasa drogowego.3.Przedmiot zamówienia obejmuje również organizację placu budowy, opracowanie i wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu, zabezpieczenie terenu budowy, uporządkowanie terenu po zakończeniu robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 231000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 291882,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 231000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Prywatne Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe WODNIK Stanisław Barszcz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5791010657
7.3.3) Ulica: JEZIERNIK 39
7.3.4) Miejscowość: OSTASZEWO
7.3.5) Kod pocztowy: 82-112
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 231000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-20| 2021-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |