Wykonanie posadzek żywicznych na biegach schodowych i posadzkach w budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Mątewskiej 17 w Inowrocławiu.
Powiat Inowrocławski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00126029
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00126029/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-26 09:03
- Lokalizacja
- Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e2ce91fd-ea25-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5562687660
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00126029 z dnia 2021-07-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie posadzek żywicznych na biegach schodowych i posadzkach w budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Mątewskiej 17 w Inowrocławiu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Inowrocławski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350719
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mątewska 17
1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 52 3592100
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@inowroclaw.powiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.inowroclaw.powiat.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/inowroclaw.powiat1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie posadzek żywicznych na biegach schodowych i posadzkach w budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Mątewskiej 17 w Inowrocławiu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2ce91fd-ea25-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00126029
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie negocjacji bez ogłoszenia na podstawie: art. 301 ust. 1 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie faktyczne:
W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
Uzasadnienie prawne:
Art. 301 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.IV.272.2.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 35145,26 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie posadzek żywicznych na biegach schodowych i posadzkach w budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Mątewskiej 17 w Inowrocławiu.
Zakres robót obejmuje m.in.:
1) renowację biegów i spoczników klatek schodowych między I a II piętrem, w tym: szlifowanie wstępne posadzek lastrykowych (stopnie i podstopnice), gruntowanie podłoży pionowych i poziomych z cokołem, uzupełnienie ubytków podłoża zaprawą żywiczną – wyrównanie podłoża, ułożenie posadzki żywicznej, wykonanie pasków antypoślizgowych;
2) wykonanie posadzek żywicznych w wiatrołapie – wejście A i F do budynku oraz posadzki przy windzie, w tym: ułożenie antypoślizgowych posadzek żywicznych;
3) renowację schodów do pomieszczenia gospodarczego w piwnicy, w tym: szlifowanie wstępne posadzek lastrykowych (stopnie i podstopnice), gruntowanie podłoży pionowych i poziomych, ułożenie posadzki żywicznej, wykonanie pasków antypoślizgowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu o udzielenie zamówienia nie złożono żadnej oferty.W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie negocjacji żaden z zaproszonych Wykonawców nie przystąpił do negocjacji. Nieprzystąpienie zaproszonych Wykonawców do negocjacji może być uznane za niezłożenie oferty (odmowę złożenia oferty).
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-07-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |