Budowa toru rowerowego pumptrack wraz z zagospodarowaniem terenu na działce o nr ew. 674 w Ruścu, gmina Nadarzyn.

Gmina Nadarzyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00123148
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00123148/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-22 09:44
Lokalizacja
Nadarzyn, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-728d80da-d996-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5342254841
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Obiekty rekreacyjneRoboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00123148 z dnia 2021-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa toru rowerowego pumptrack wraz z zagospodarowaniem terenu na działce o nr ew. 674 w Ruścu, gmina Nadarzyn.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nadarzyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269195

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mszczonowska 24

1.5.2.) Miejscowość: Nadarzyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-830

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@nadarzyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nadarzyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://nadarzyn.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa toru rowerowego pumptrack wraz z zagospodarowaniem terenu na działce o nr ew. 674 w Ruścu, gmina Nadarzyn.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-728d80da-d996-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00123148

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004069/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Budowa toru rowerowego (pumptrack) wraz z zagospodarowaniem terenu na działce nr ew. 647 w Ruścu (zaprojektowanie i budowa)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00099998/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPiFZ.271.16.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa toru rowerowego pumptrack wraz z zagospodarowaniem terenu na działce o nr ew. 674 w Ruścu, gmina Nadarzyn.

2. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę toru rowerowego PUMPTRACK wraz z zagospodarowaniem terenu na działce nr ew. 647 w Ruścu, gmina Nadarzyn, w tym budowa toru rowerowego PUMTRACK wraz z elementami małej architektury, utwardzenie terenu (miejsca parkingowe), budowa zjazdu z drogi gminnej ul. Górnej w Ruścu, oświetlenie terenu, wykonanie systemu monitoringu dla obiektu oraz przebudowa istniejącego ogrodzenia.
Szczegółowy zakres prac został określony w projekcie wykonawczym, obejmującym m in.:
1) budowę 2 torów dla rowerów typu pumptrack o konstrukcji i nawierzchni bitumicznej AC 8S wraz z utworzeniem dwóch placów odpoczynku;
2) odtworzenie trawnika i założenie trawnika nowego na skarpach toru pumptruck;
3) dostawę i montaż malej architektury: ławki (4 szt.), kosze na śmieci (2 szt.), stojaki na rowery
(2 szt.), tablic informacyjnych/regulaminowych (2 szt.);
4) wykonanie utwardzenia terenu (miejsca parkingowe) o nawierzchni z kostki betonowej oraz budowę zjazdu z drogi gminnej ul. Górnej na działkę nr ew. 647 obr. ew. 0011 gmina Nadarzyn;
5) wykonanie oświetlenia terenu;
6) wykonanie systemu monitoringu;
7) przebudowę istniejącego ogrodzenia (rozebranie ogrodzenia frontowego i powtórny jego montaż na tyle działki);
8) usługi geodezyjne dla wykonania prac wraz z wykonaniem pomiaru powykonawczego;
9) opracowanie dokumentacji powykonawczej odbiorowej.

3. Dokumenty budowy:
Dokumentację robót stanowić będą następujące dokumenty:
1) Zgłoszenie robót nie wymagających pozwolenia na budowę;
2) Projekt budowlany/projekt wykonawczy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Przedmiotowe postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r.- Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019, ze zm.), ponieważ jedyna złożona w przedmiotowym postępowaniu oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust.1 pkt 5) ww. ustawy.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2021-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane