„Budowa drogi gminnej o numerze planistycznym 45 KDD w Grójcu od ul. Słowackiego do ul. Wiatracznej”
Gmina Grójec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00123189
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00123189/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-22 10:00
- Lokalizacja
- Grójec, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-47b3f168-db00-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7972011265
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00123189 z dnia 2021-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa drogi gminnej o numerze planistycznym 45 KDD w Grójcu od ul. Słowackiego do ul. Wiatracznej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grójec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223310
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 47
1.5.2.) Miejscowość: Grójec
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 048 664 30 91 wew. 55
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: i.kowalska@grojecmiasto.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grojecmiasto.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/ oraz https://grojecmiasto.bip.info.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa drogi gminnej o numerze planistycznym 45 KDD w Grójcu od ul. Słowackiego do ul. Wiatracznej”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47b3f168-db00-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00123189
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000992/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Budowa drogi gminnej o numerze planistycznym 45KDD w Grójcu od ul. Słowackiego do ul. Wiatracznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00102171/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.271.26.2021.KOI
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 978813,16 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego zadania obejmującego w zakresie: Budowę drogi gminnej o numerze planistycznym 45 KDD w Grójcu od ul. Słowackiego do ul. Wiatracznej, w tym m.in.:
1) roboty przygotowawcze i pomiarowe,
2) roboty ziemne,
3) wykonanie odwodnienia,
4) regulacja wysokościowa studzienek,
5) zmiana włazów studni kanalizacyjnych,
6) profilowanie i zagęszczanie podłoża wykonywane mechanicznie pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni jezdni,
7) wykonanie podbudowy z mieszanki związanej spoiwem hydraulicznym,
8) wykonanie dolnej warstwy podbudowy pomocniczej z kruszywa łamanego,
9) wykonanie górnej warstwy podbudowy pomocniczej z kruszywa łamanego,
10) wykonanie nawierzchni jezdni z betonowej kostki brukowej na podsypce cementowo-piaskowej,
11) profilowanie i zagęszczenie podłoża wykonywane ręcznie pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni chodnika,
12) wykonanie nawierzchni chodników z betonowej kostki brukowej na podsypce cementowo-piaskowej,
13) profilowanie i zagęszczenie podłoża wykonywane ręcznie pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni zjazdów,
14) wykonanie nawierzchni zjazdów z betonowej kostki brukowej na podsypce cementowo-piaskowej,
15) profilowanie i zagęszczenie podłoża wykonywane ręcznie pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni zatoki parkingowej,
16) wykonanie nawierzchni zatoki parkingowej z betonowej kostki brukowej na podsypce cementowo – piaskowej,
17) wykonanie oznakowania poziomego oraz pionowego,
18) wykonanie elementów drogowych m.in. krawężniki, oporniki, obrzeża betonowe,
19) roboty wykończeniowe wraz z wykonaniem zieleni drogowej,
20) wykonanie oświetlenia ulicznego
Szczegółowy zakres robót zawierają:
• Kosztorysy ofertowe – załącznik nr 8 do SWZ,
• Przedmiary robót– załącznik nr 9 do SWZ
• Dokumentacja projektowa i techniczna oraz Szczegółowe Specyfikacje Techniczne – załącznik nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Powodem unieważnienia postępowania jest fakt, że cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia co wyczerpuje przesłankę unieważnienia z art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 912016,61 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 912016,61 PLN
| 2021-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |