Remont chodników w ciągach dróg powiatowych na terenie Powiatu Nowosolskiego
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00123455
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00123455/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-22 11:26
- Lokalizacja
- Nowa Sól, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-54be0f32-db15-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9251794858
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00123455 z dnia 2021-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont chodników w ciągach dróg powiatowych
na terenie Powiatu Nowosolskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 971218187
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 100 B
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sól
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 684585330
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drogi@pzd-nowasol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd-nowasol.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.pzd-nowasol.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont chodników w ciągach dróg powiatowychna terenie Powiatu Nowosolskiego
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54be0f32-db15-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00123455
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00102535/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3411.09.2021.PZD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 224395,05 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zadanie obejmować będzie swym zakresem wykonanie remontu chodników zlokalizowanych w ciągach dróg powiatowych na terenie Powiatu Nowosolskiego. Zakres i ilość prac każdorazowo określa Zamawiają. Elementy robót do wykonania wyszczególnione są w Formularzu kosztorysu ofertowego Roboty będą polegać w szczególności na następujących działaniach:
a) wykonanie robót rozbiórkowych:
- cięcie oraz rozbiórka nawierzchni betonowej, podbudowy
- ręczne nawierzchni z kostki betonowej, chodników, krawężników, obrzeży i ław betonowych
b) wykonanie robót ziemnych:
- wykonanie koryta
c) wykonanie warstw podbudowy:
- profilowanie i zagęszczanie podłoża,
- warstwa odcinająca z piasku gr. 10 cm
- podbudowa pomocnicza z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie grubości 10 cm pod zjazdy
d) wykonanie nawierzchni i ich elementów:
- nawierzchni z kostki betonowej typu „HOLAND” szarej grubości 8 cm, klasa 50, gat. I, wibroprasowana na podsypce cementowo-piaskowej grubości 3 cm,
- wbudowanie krawężników betonowych 15 x 30 na podsypce cementowo-piaskowej gr. 5 cm i na ławie betonowej z oporem (0,6m2) z betonu C8/10 (B 15),
- wbudowanie krawężników betonowych 15 x 22 na podsypce cementowo-piaskowej gr. 5 cm i na ławie betonowej z oporem (0,6m2) z betonu C8/10 (B 15),
- wbudowanie obrzeży chodnikowych 8 x 30 oraz 6 x 20 na podsypce piaskowej gr. 5 cm
- ułożenie ścieku z kostki betonowej szarej (10x20cm) gr. 8cm szerokości 20cm na ławie betonowej z betonu B15,
- przełożenie istniejącej nawierzchni zjazdów kostki betonowej na podbudowie tłuczniowej,
- przełożenie istniejącej nawierzchni chodników z kostki betonowej na podsypce piaskowej,
- przełożenie istniejącej nawierzchni z kostki kamiennej na podbudowie tłuczniowej i podsypce cementowej grubości 3 cm,
- montaż krawężników kamiennych z kamienie łupanego na podsypce cementowo-piaskowej z wykonaniem ław betonowych z oporem betony B15 - materiał zamawiającego,
- ułożenie nawierzchni chodników i zjazdów z kostki betonowej grubości 8 cm i 6 cm na podsypce piaskowej o grubości 3 cm z wypełnieniem spoin piaskiem (wibroprasowana) – materiał zamawiającego z rozbiórki,
- ułożenie nawierzchni kostki kamiennej granitowej, szarej układanej rzędowo o wysokości 18/20 cm, na podsypce cementowo-piaskowej, kostka z rozbiórki, materiał zamawiającego,
- ułożenie cieku z elementów betonowych (korytka ściekowe) przy krawędzi jezdni 25/30/10 na ławie betowej z oporem z betonu C16/20 (B20)
e) wykonanie regulacji elementów urządzeń podziemnych,
f) wykonanie liniowego progu zwalniającego U16c z przejściem dla pieszych o wymiarach ([1+4+1] x 6) o ograniczonej prędkości przejazdu 25-30 km/h z kostki betonowej ograniczonej krawężnikiem najazdowym (15x22x 100 cm) z czterech stron na ławie z oporem (0,6m2) z betonu C8/10 (B 10),
g) montaż studzienki betonowej, wpustów ulicznych z betonu B45 o średnicy 500 mm z osadnikiem zwieńczonym rusztem żeliwnym D400 o wymiarach 550 x 300mm na zawiasie, z wiaderkiem – osadnikiem zanieczyszczeń oraz kanałów z rur PCV. Rurociągi PCV o średnicy zewnętrznej 200 mm, łączone na wcisk kl. SN lite.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty| 2021-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |