„Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Wojciechów-Kolonia Piąta”
Gmina Wojciechów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00123612
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00123612/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-22 12:15
- Lokalizacja
- Wojciechów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c78dac66-be00-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7132881509
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00123612 z dnia 2021-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Wojciechów-Kolonia Piąta”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wojciechów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020180
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojciechów 5
1.5.2.) Miejscowość: Wojciechów
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-204
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: (81) 51 77 241
1.5.8.) Numer faksu: (81) 51 77 665
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@wojciechow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wojciechow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzp.wojciechow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Wojciechów-Kolonia Piąta”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c78dac66-be00-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00123612
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00008078/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa dr.gm. nr 112574L (od dr.woj. 827 do dr.pow.2234L Nałęczów –Charz-Wojciechów 600m)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00065195/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INR.271.02.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej nr 112574L położonej na działkach nr ewid. 447 i 21/2 w miejscowości Wojciechów-Kolonia Piąta i działce nr ewid. 538 w miejscowości Nowy Gaj, o przebiegu: od drogi wojewódzkiej nr 827 do drogi powiatowej nr 2234L gm. Wojciechów na długości 1555 m polegająca na:
• Prace związane z przebudową drogi gminnej nr 112574L o łącznej długości 1555,00 m obejmują: Dla odcinka od km 0+000,00 do km 0+145,00 konstrukcję przebudowy drogi pokazano w przekroju normalnym rys. nr 3: Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S50/70 KR1-2 grubości 4 cm. Dla odcinka od km 0+145,00 do km 1+555,00 konstrukcję przebudowy drogi pokazano w przekroju normalnym rys. nr 3: Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S50/70 KR1-2 grubości 4 cm, warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC 16 W 50/70 KR1-2 grubości 4 cm, warstwa podbudowy zasadniczej z mieszanki niezwiązanej z kruszywem C/90/3 grubości 20 cm. Początek planowanej przebudowy odcinka drogi gminnej znajduje się w km roboczym 0+000,00 na krawędzi drogi wojewódzkiej nr 827 Bełżyce - Wojciechów - Sadurki. Koniec planowanej przebudowy znajduje się w kilometrażu 1+555,00 na krawędzi drogi powiatowej nr 2234L Nałęczów (ul.1Maja-od dr.woj.830, ul. Powstańców 1863) Charz – Wojciechów. Istniejący przepust w km 1+402,70 ze względu na zły stan kręgów betonowych (spękania, ubytki betonu) należy przebudować, spękane kręgi betonowe o średnicy 60 cm przepustu należy wymienić na nowe z rur karbowanych PP lub PEHD na ławie z kruszywa łamanego gr. 30 cm o długości L= 7,0 wraz z umocnieniem wlotu i wylotu (-rozbiórka istniejących kręgów betonowych z wywiezieniem, -odtworzenie istniejącej ławy z kruszywa, -ustawienie nowych rur w miejscu istniejącego przepustu, -wykonanie zasypki przepustu, z zagęszczeniem, -odtworzenie konstrukcji drogi gminnej). Istniejący przepust o średnicy 60 cm zlokalizowany przy drodze wojewódzkiej w km 0+006,30 o długości 7,0 m należy odmulić. Roboty przygotowawcze: - wykonać profilowanie istniejącej nawierzchni z kruszywa równiarką, oczyszczenie i skropienie podbudowy z kruszywa oraz oczyszczenie istniejącej nawierzchni asfaltowej. Krawędzie wykonanej nawierzchni uszczelnić asfaltem, oraz zabezpieczyć opaską gruntową. Istniejące zjazdy dowiązać do krawędzi projektowanej warstwy ścieralnej przez nadsypanie różnicy wysokości kruszywem łamanym 0/31,5 mm w granicach pasa drogowego. Wykonanie oznakowania, ustawienie urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego.
W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca:
1) wykona roboty budowlane w zakresie przebudowy drogi gminnej nr 112574L położonej na działkach nr ewid. 447 i 21/2 w miejscowości Wojciechów-Kolonia Piąta i działce nr ewid. 538 w miejscowości Nowy Gaj gmina Wojciechów,
2) dostarczy materiały i urządzenia niezbędne do wykonania robót,
3) będzie uczestniczyć w czynnościach odbiorowych inwestycji,
4) przygotuje obiekt do eksploatacji – roboty porządkowe
5) zapewni obsługę geodezyjną inwestycji w tym dokona inwentaryzacji powykonawczej geodezyjnej,
6) przygotuje i zatwierdzi projekt czasowej organizacji ruchu (jeśli dotyczy)
7) przygotuje wymagane dokumenty odbiorowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 389835,17 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 598560,64 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 389835,17 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): P.P.H.U.s.c. STAN-LUB Lubomir Bujała Stanisław Maliborski
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: P.P.H.U.s.c. STAN-LUB Lubomir Bujała Stanisław Maliborski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 717-10-02-400
7.3.3) Ulica: Lubelska 38
7.3.4) Miejscowość: Bełżyce
7.3.5) Kod pocztowy: 24-200
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 389835,17 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2021-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |