Prowadzenie zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w celu realizacji zadań wiodącego ośrodka koordynacyjno-rehabilitacyjno-opiekuńczego w ZPPP w Bielsku-Białej
ZESPÓŁ PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNYCH W BIELSKU-BIAŁEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00123433
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-07-22 11:17
- Lokalizacja
- Bielsko-Biała, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9372667254
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi fizjoterapii
Wykonawcy
6 przyznanych
Centrum Terapii Magdalena CebratBielsko-Biała, PL
35 000 PLNBeata Bukowska-JuraBielsko-Biała, PL
21 000 PLNCzepczor AnnaKamesznica, PL
7000 PLNAleksandra Cechmajster, Rehabilitacja DziecięcaBielsko-Biała, PL
35 000 PLNBernadeta Heller-GardyńskaBielsko-Biała, PL
7000 PLNMałgorzata Mieszczak Terapia Pedagogiczna „Sensibus”Bielsko-Biała, PL
3500 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.