Budowa boiska lekkoatletycznego przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Grajewie
MIASTO GRAJEWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00123949
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00123949/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-22 13:47
- Lokalizacja
- Grajewo, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb056561-c822-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7191532012
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00123949 z dnia 2021-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska lekkoatletycznego przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Grajewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO GRAJEWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669714
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Strażacka 6A
1.5.2.) Miejscowość: Grajewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-200
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.7.) Numer telefonu: 862730802
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@um.grajewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grajewo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.um.grajewo.pl , https://um-grajewo.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa boiska lekkoatletycznego przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Grajewie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb056561-c822-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00123949
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003890/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa boiska lekkoatletycznego przy Szkole Podstawowej nr 4 w Grajewie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. "Strengthening cross border social connections" dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu INTERREG V-A Litwa-Polska.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00075186/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.7013.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego „Budowa boiska lekkoatletycznego przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Grajewie”.
2. Realizacja inwestycji polega na wykonaniu n/w elementów robót: 1) roboty rozbiórkowe; rozbiórka istniejących ciągów pieszych, istniejącej bieżni i urządzeń lekkoatletycznych, boiska wielofunkcyjnego, istniejącego placu gospodarczego, części istniejących trybun, wycięcie 5 drzew. 2) bieżnia okólna 400 m oraz prosta sześciotorowa o dystansie 100 m o nawierzchni poliuretanowej SANDWICH, RAL 5015, na podbudowie asfaltowej gr. 7cm, warstwie wyrównawczej z miału kamiennego ze skał magmowych gr. 5cm, warstwie nośnej z kruszywa łamanego ze skał magmowych gr. 20 cm i warstwie odcinającej z piasku średnioziarnistego. 3) odwodnienie bieżni za pomocą korytek z tworzywa sztucznego przykrytych rusztem ze stali klasy C250. Korytka kanalizacji liniowej posadowione na fundamencie betonowym. Odprowadzenie wód opadowych z bieżni kanalizacją deszczową z rur PP lub PVC, SN8 do kanalizacji deszczowej zlokalizowanej w ul. Konstytucji 3-go Maja (studnia S1) z pominięciem zbiornika retencyjnego, a połączeniem studni S8 ze studnią S2. Przejście kanalizacji deszczowej pod ul. Konstytucji 3-go Maja należy wykonać metodą przewiertu lub przecisku. 4) ciągi piesze z kostki brukowej gr. 6cm na podsypce cementowo piaskowej gr. 3 cm, podbudowie z kruszywa łamanego gr. 15cm i gruncie stabilizowanym cementem gr 15 oraz mur oporowy w formie palisady. Z realizacji zostaje wyłączony odcinek chodnika od strony ul. Skośnej od wejścia do pola gry boule do placu utwardzonego przed trybunami.
5) place zabaw dostosowane do korzystania dla dzieci poruszających się na wózkach inwalidzkich, seniorów i osób niepełnosprawnych o nawierzchni z maty przerostowej oraz elementy małej architektury opisane w pkt. 2.1.12 projektu wykonawczego. a) plac zabaw dostosowany do korzystania dla dzieci poruszających się na wózkach inwalidzkich wyposażony w urządzenia wyszczególnione w pkt. 2.1.10.2 projektu wykonawczego. b) plac do ćwiczeń rehabilitacyjnych i usprawniających dla seniorów i osób niepełnosprawnych wyposażony w urządzenia wyszczególnione w pkt. 2.1.11.2. 6) pole do gry w bule -piasek gr. 15cm, warstwa geowłókniny, żwir 2-16mm gr. 15cm, tłuczeń granitowy 0-6mm gr. 6cm, boisko obwiedzione deską z drewna egzotycznego 3x15 cm wystająca ok. 2 cm nad poziom powierzchni do gry. 7) roboty inżynierskie i budowlane; remont trybun sektora A i B, naprawa schodów, remont terenów utwardzonych przyległych bezpośrednio do trybuny i projektowanych ścieżek, uzupełnienie mas ziemnych po rozebranych elementach wewnątrz bieżni, niwelacja i zasianie trawy.
Przedmiot zamówienia szczegółowo opisuje dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, opracowana przez PRIMTECH Szymon Kita 42-600 Tarnowskie Góry, ul. Sienkiewicza 4/6.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia| 2021-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |