„Dowóz uczniów do szkół w roku szkolnym 2021/2022”

Centrum Obsługi Administracyjno - Finansowej Szkół i Przedszkoli w Tuszynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00124223
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-07-22 14:58
Lokalizacja
Tuszyn, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7282812510
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowego

Wykonawcy

4 przyznane

P.U.H. NKM Mariusz NowakRydzyny, PL
95 482,55 PLN
P.U.H. NKM Mariusz NowakRydzyny, PL
95 089,5 PLN
P.U.H. NKM Mariusz NowakRydzyny, PL
86 955 PLN
P.U.H. NKM Mariusz NowakRydzyny, PL
86 955 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.